MEGAN TRAiNOR NO EXCUSE İLE GERİ DÖNDÜ

MEGAN TRAiNOR NO EXCUSE İLE GERİ DÖNDÜ

megan trainor no excuse ile geri döndü - mayatta müzik haberleri

Meghan Trainor yepyeni şarkısı “No Excuses” ile sevenlerinin karşısına çıktı.

Grammy ödüllü şarkıcı ve söz yazarı Meghan Trainor’ın hayranları tarafından merakla beklenen yeni single’ı “No Excuses” yayımlandı. “No Excuses”ın sözlerini JKash ve Andrew Wells ile birlikte kaleme alan Meghan Trainor, yapımcılığını ise yine Andrew Wells ile paylaştı. Çok yakında müzik marketlerde yerini alacak 3. stüdyo albümünü de yeni single’ı ile müjdeleyen sanatçı, şimdiden pek çok önemli müzik eleştirmenleri tarafından tam not aldı.

Yazdığı şarkılarla kadınların gücünü vurgulayan Trainor; “Kadınların doğru olan her şey için ayakta durmalarını seviyorum. Biz kadınlar için güçlü bir marş yazmak istedim. Bazen insanlar 4 yıldır sadece bunu yaptığım için beni küçümseyerek konuşuyorlar; işte bu yüzden bu şarkıyı yazdım. Bu benim için “saygı”nın modern versiyonu. Hepsi eşitlik ve nazik olma ile ilgili.” sözleriyle yeni şarkısına dikkat çekti.

“No Excuses” single’ı ile aynı anda yayınlanan enerji dolu ve renkli sahnelerin yer aldığı yeni video klibin yönetmenliğini Colin Tilley üstlendi. Klipte, Meghan Trainor’un karizmatik ve özgüvenli duruşunun yanı sıra, yüksek enerjili sahneler de şarkının sözlerine hayat verdi.

Küçük yaşından beri müzikle iç içe olan genç yıldız Meghan Trainor’ın ilk albümü “Title” 2014’te, ikinci albümü “Thank You” ise 2016’da yayımlandı. Grammy ve birçok prestijli ödülün sahibi olan Meghan Trainor şarkıcı ve söz yazarı kimliğinin yanı sıra yapımcı olarak da dikkatleri üzerine çekti. Billboard Hot 100 listesinde haftalarca 1 numarada kalan “Titlw” albümünün çıkış şarkısı “All About That Bass”, 58 ülkenin dijital listelerinde de #1 numaraya ulaşarak tüm zamanların en çok dinlenen şarkılarından biri oldu.

Devamını oku:
Ece Ege, Hüseyin Çağlayan, Ertuğrul Özkök, Demet Müftüoğlu, Ayşe Ege
DiCE KAYEK BAŞARIYI DOSTLARIYLA KUTLADILAR

İstanbul’74’ün ev sahipliğinde Dice Kayek "İstanbul Contrast" koleksiyonunun başarılarını kutlamak üzere düzenlenen davette, moda ve sanat dünyasının önde gelen isimleri bir araya geldi. İstanbul’74’ün kurucusu Demet Müftüoğlu ve...

10 YAŞ DAHA GENÇ GÖZÜKMEK MÜMKÜN MÜ?

Genç gözükmek tüm dünyanın peşinden koştuğu bir olgu. Estetik cerrahi...

Kapat