MİSELA CRAFTİNG REALMS SERGİSİ ÖZEL BİR DAVETLE AÇILDI

Misela Crafting Realms sergi acilisi 22112023 mayatta
Misela ‘nın 15 yıllık serüvenini anlatan Crafting Realms sergisi özel bir davetle kutlandı.

Serra Türker Bayır’ın kurucusu olduğu Misela’nın 15 yıllık serüvenine bir övgü niteliği taşıyan ve yönetmen Alphan Eşeli’nin vizyonuyla zanaatkarlığı yaratıcılıkla buluşturan Crafting Realms sergisi Galata Rum Okulu’nda Ziyarete Açıldı.

Crafting Realms Sergisi açılışına sanat ve moda dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Misela Kurucusu Serra Türker Bayır ve Demet Müftüoğlu-Alphan Eşeli ev sahipliğinde gerçekleşen davete Zerrin Tekindor, Hazar Ergüçlü, Yasemin Öğün, Emirhan – Serra Paralı, Begüm Kıroğlu, Emir Bahadır, Dilek-Ali Nuri Türker, Serra-Stefano Kaslowski, Yasemin Taciroğlu, Okşan-Cem Mirap, Fatoş Yalın, Sura-Menderes Utku, Kezban Arca Batıbeki, Ece-Ayşe Ege, Ece Şirin-Cemil Dinçmen, Sinan- Ayda Güreli ve daha pek çok isim katıldı.

Hepiniz Misela’nın Bir Parçasısınız

Serra Türker Bayır davette yaptığı konuşmada ‘Bir Afrikalı atasözü vardır bir çocuğu bir köy büyütür derler. Benim ilk çocuğum Misela, köyüm de sizlersiniz. Hepiniz Misela’ya bir şekilde yardım ettiniz; kamera önünde oldunuz, kamera arkasında oldunuz, bana ilham sağladığınız için aslında hepiniz Misela’nın birer parçasısınız. Misela’yı giderek büyüttük ve çok güzel bir aile olduk ve geçen 15 yılı çok güzel bir serüvenle taçlandırdık’ dedi.

Sergiye tasarımlarıyla hayat veren Alphan Eşeli ise, “Bu proje insan yaratıcı zekası ve yapay zekanın bir araya geldiğinde nasıl bir evren yaratabileceğinin göstergesi. Bu açıdan bu proje aslında bizi nasıl bir geleceğin beklediğine dair de bir projeksiyon” dedi.