İŞBİRLİĞİNİ ÇİKOLATA TADINDA DUYURDU

beymen-butterfly chocolate-ebru ipekci-oglu turkkan-elif capci-23112023 mayatta

Türkiye’nin ilk artizan çikolata üreticisi Butterfly Chocolate işbirliği ile Beymen tarafından gerçekleştirilen işbirliği renkli bir etkinlik ile duyuruldu. Etkinliğe, Oğul Türkkan moderatörlüğünde kakao çekirdeklerinden gurme lezzetlere dönüşüm yolculuğunun anlatıldığı sohbet gerçekleştirildi.

İşbirliğinin duyurulması amacıyla gerçekleştirilen davet Morini İstanbul’da düzenlenen davete Emel Ayaydın, Yelda Tiftik, Buse Terim, Meriç Küçük, Rüya Büyüktetik, Güray Akar’ında aralarında yer aldığı çok sayıda davetli katıldı. Beymen CEO’su Elif Çapçı ve Butterfly Chocolate Kurucusu Ebru İpekçi’nin Oğul Türkkan moderatörlüğünde yeni Beymen Chocolate’ın kakao çekirdeklerinden gurme lezzetlere dönüşüm yolculuğunun aktarıldığı sohbeti ilgiyle dinleyen davetliler, sohbetin ardından birbirinden lezzetli Beymen Chocolate çeşitlerini deneyimledi.

Çikolatayı Modern Bir Perspektifle Yeniden Yorumladık

Etkinlikte konuşan Elif Çapçı, ikramların, özel gün ve kutlamaların vazgeçilmez lezzeti çikolatayı modern bir perspektif ile yeniden yorumladıklarını belirterek; “Kültürümüzde ikramların, özel gün ve kutlamaların en önemli unsurlarından bir parçası olarak öne çıkan çikolata geleneğimize modern bir perspektif ile yeniden yorumladık. Global markalarla gerçekleştirdiğimiz özel etkinlikler, moda şovları, workshop’lar ve Beymen Grup Çağdaş Sanat Koleksiyonu ile Beymen dostlarına alışverişin ötesinde bir özgün ve ayrıcalıklı deneyimler yaşatmak her zaman en önemli önceliğimiz oldu” sözlerini kullandı.