TOMMY HILFIGER VE SHAWN MENDES ‘DEN ORTAK KOLEKSİYON

Tommy Hilfiger ve Shawn Mendes Londra - mayatta-25.03.2023

Tommy Hilfiger ve Shawn Mendes ’in ortak koleksiyonu Londra’nın ikonik müzik mekanı The House of KOKO Kulübü’nde tanıtıldı. Basın mensupları ve VIP konukların oluşturduğu 80 davetliyle gösterimi yapılan yeni koleksiyon beğeni topladı.

İlkbahar 2023 Tommy X Shawn Classics Reborn Koleksiyonu’nun tanıtımına katılan ünlü isimler arasında Pamela Anderson ve Jourdan Dunn’ın yanı sıra her ikisi de Tommy x Shawn Classics Reborn kampanyasında rol alan Shawn’ın kız kardeşi Aaliyah ile yakın arkadaşı ve söz yazarı Jon Vinyl, ayrıca prep ikonlarına gelecek nesil yeni bir hayat veren Classics Reborn İlkbahar 23 Kampanyası’nın yıldızları Georgia May Jagger ve Aoki Lee Simmons yer aldı.

Tommy Hilfiger, davette konuştu. Hilfiger: “Pek çok pop kültür klasiğinin doğum yeri olan Londra, ilerici ve pozitif enerjisiyle bu sezon Shawn’la iş birliğimin ruhunu gerçek anlamda yakalıyor. İnsanların koleksiyonla iletmeyi amaçladığımız sürdürülebilirlik vizyonunu anlamaya bu kadar meraklı olmaları bana gelecek için umut veriyor

İlkbahar 2023 Tommy X Shawn Classics Reborn Koleksiyonu, 90’lar öncesi prep stillerine çağdaş bir yorum getirirken özellikle kapsayıcılığı vurgulayarak rahat kalıpları ve orijinal konforu öne çıkarıyor. Ortak koleksiyonda Mendes ve Hilfiger’in paylaştığı sürdürülebilirlik vizyonu ve geri dönüştürülmüş ve yenilikçi malzemeler kullanma yaklaşımı benimseniyor. Recycrom™ teknolojisinde tüketici öncesi fabrika kesim atıklarından elde edilen liflerin renkli bir tozla yeniden işlenmesiyle yeni bir boya üretme tekniği kullanılıyor. Geri dönüştürülmüş tekstil atıklarından elde edilen ve ağaç lifleriyle harmanlanan ve bu sayede saf kaynaklara bağımlılığı azaltan Circulose® malzemesi ile aksi takdirde çöp alanlarına gönderilecek eski giysilerin daha döngüsel bir geri dönüşüm sisteminin parçası olması sağlanıyor.

Tommy Hilfiger ve Shawn Mendes
VH Corp. hakkında

PVH, dünyanın en beğenilen ve en büyük moda ve yaşam tarzı şirketleri arasında sayılıyor ve 40’tan fazla ülkede tüketicilerle buluşuyor. Küresel portföyümüzde ikonik Calvin Klein ve TOMMY HILFIGER markalarını bünyesinde barındırıyor. 140 yılı aşan tarihimizi markalarımızdan, ekibimizden ve modayı iyi amaçlarla ilerletme taahhüdümüzden aldığımız güçle geleceğe taşıyoruz. Bunların tümü Bizim Gücümüzü gösteriyor. Bunların tümü PVH’in gücünü ifade ediyor.

Tommy Hilfiger ve Shawn Mendes