GGYD YENİ YILI BENGÜ VE BERKAY İLE KARŞILADI

GGYD genc girisim yonetisim dernegi yeniyil kutlamasi 22-12-2023
Genç Girişim Yönetişim Derneği (GGYD) üyeleri 2024’ü Sheraton Otel’de düzenlenen yılbaşı balosuyla karşıladı. GGYD üyelerinin katıldığı yılbaşı kutlamasında pop müziğin ünlü isimleri Bengü ve Berkay sahne aldı.

GGYD tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen yılbaşı balosuna bu yıl 700’e yakın üye katıldı. GGYD Genel Başkanı Nezih Allıoğlu, gecenin açılışında yaptığı konuşmasında, 2023 yılının tüm ülke için çok zor geçen bir yıl olduğunu, şubat ayı başında meydana gelen depremlerin tüm toplumu derinden sarstığını, depremlerden kaynaklı maddi yükün yanı sıra ekonomide dengelerin bozulması ve enflasyonun yüksek olmasının yaşam koşullarını zorlaştırdığını belirtti. Allıoğlu, yeni yıldan beklentilerini ise  “Yeni yılın dünyada savaşların son bulduğu, barışın ve huzurun hâkim olduğu bir yıl olmasını diliyorum” sözleriyle dile getirdi. Gecede derneğe yeni katılan üyelere, katılım plaketleri verildi.

İmzalı Formanın Geliri Eğitime Aktarılacak

Gecenin devamında ise sırasıyla pop müziğin başarılı iki ismi Bengü ve Berkay sahne aldı. Bengü’nün iki kıyafeti ve Berkay’ın da yanında getirdiği imzalı Galatarasay forması açık artırma yoluyla satıldı. Açık artırma yoluyla elde yaklaşık 600 bin TL “Nilüferler Yetişiyor Eğitime Destek Fonu”na aktarılacak.