TÜGİAD ANKARA YENİ YILI KUTLADI

TuGiAD Ankara 100 yil ve yeni yil kutlamasi
Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi yeni yılı kutladı. Derneğin Ankara Başkanı Aykut Çakmaklı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen balo JW Marriot Otel’de yapıldı.

Cumhuriyet’in 100. Yılının ve aynı zamanda 2024 yılının gelişinin kutlandığı baloda ünlü şarkıcı Ziynet Sali sahne aldı. Ev sahipliğini üstlenen TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Aykut Çakmaklı’nın üstlendiği kutlamada TÜGİAD Genel Başkanı Gürkan Yıldırım da yer aldı. Gecenin katılımcılarına dağıtılan yapbozlar birleştirilerek ‘Güçlü TÜGİAD Güçlü Türkiye’ resmi oluşturuldu.

TÜGİAD Yüz yüze Etkinliğini Başlatacağız

Gecede konuşma yapan Başkan Çakmaklı; “Ankara’nın ekonomik potansiyeline katkı verecek imza projeler üzerinde çalışıyoruz. Yeni yılın ilk aylarında yeni binamıza kavuşacağız. Buluşma noktamız olmasını arzuladığımız yeni dernek binamızda, TÜGİAD Ankara şubesi olarak “TÜGİAD yüz yüze” etkinliğini başlatacağız. Bu etkinlikte üniversite öğrencileri dâhil olmak üzere lider iş insanlarını ve girişimcileri konuk edeceğiz” cümlelerini kullandı.

Cumhuriyetin Kazanımlarını Gençlere Anlatıyoruz

Gecede yer alan TÜGİAD Genel Başkanı Gürkan Yıldırım ise konuşmasında; “TÜGİAD olarak 37 yılı geride bıraktık ve 38. yılımızın içerisindeyiz. Tam 38 yıldır Cumhuriyetin kazanımlarını, felsefesini ve önemini Türk gençlerine anlatıyoruz. Türk genç iş insanının önce ülkemizde sesi olduk, daha sonra Avrupa temsilini ve tüm dünyadaki temsilinin temellerini attık” dedi.

Konuşmaların ardından yemek ve eğlence ile devam eden gecede ünlü Popçu Ziynet Sali sahnedeki yerini aldı. Sali’nin şarkılarını hep bir ağızdan söyleyen katılımcılar yeni yıl coşkusunu birlikte yaşadı.