HAYALET AVCILARI: ÜRPERTİ’NİN GALASI NY’DA YAPILDI

hayalet avcilari urperti newyork galasi 15032024 mayatta
Amerikan sinemasının efsane yapımlarından Hayalet Avcılar’nın yeni filmi çekildi. 29 martta vizyona girecek olan Hayalet Avcıları: Ürperti’nin gösterim öncesi galası, oyuncuların da katılımıyla, Amerika’nın New York şehrinde yapıldı.

Gil Kenan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin galasında ünlü oyuncular biraraya geldi. Senaristliğini Gil Kenan ile birlikte Jason Reitman’in kaleme aldığı filmin uygulayıcı yapımcılığını Dan Aykroyd, JoAnn Perritano, Amie Karpg, Eric Reich ve Erica Mills üstlendi. Renkli geçen galadan geriye renkli görüntüler kaldı.

doğaüstü varlıklarla dolu bir mücadele

Filmin konusu ise şöyle; evlerini korumak ve dünyayı ikinci bir Buzul Çağı’ndan kurtarmak için güçlerini birleştiren yeni ve eski Hayalet Avcıları’nı buluşturan filmde, seyirciyi doğaüstü varlıklarla dolu bir mücadele bekliyor.

Spengler ailesi, hayaletleri bir sonraki seviyeye taşımak için çok gizli bir araştırma laboratuvarı geliştiren asıl Hayalet Avcıları ile ekip oluşturmak için her şeyin başladığı yere, ikonik New York City itfaiyesine geri döner. Ancak eski bir eserin keşfi şeytani bir gücü serbest bıraktığında evlerini korumak ve dünyayı ikinci bir Buzul Çağı’ndan kurtarmak için yeni ve eski Hayalet Avcıları güçlerini birleştirmelidir.

“Hayalet Avcıları: Ürperti” 29 Mart’ta Türkiye’de vizyonda olacak.