CANNES’TEKİ MAGNUM PARTİSİNDE ÜNLÜLER GEÇİDİ

magnum cannes parti 25052023-mayatta-hande ercel,eva longoria,irina shayk, josephine skriver

Cannes La Croisette’de gerçekleşen partiye dünyaca ünlü isimler katıldı. Magnum tarafından düzenlenen partiye Eva Longoria, Irina Shayk, Josephine Skriver, Stella Maxwell ve Cindy Bruna gibi birçok ünlü isimin yanı sıra Türkiye’den Hande Erçel katıldı.

Magnum ’un yeni ürünlerini kutlamak için biraraya gelen yıldızlar “Starchaser ve Sunlover” kıyafet koduyla katıldığı partide boy gösterdi. Hande Erçel’in, Hakan Yıldırım elbisesiyle partide dikkatleri üzerine çekti.

Katılımcılar partide Barbara Butch ve Je t’Aime party by Dorion gibi yerel sanatçıların performanslarının yanı sıra gecenin eğlencesine damgasını vuran Burna Boy ve Bob Sinclar‘in ritimleriyle dans etti. Ünlü isimler ayrıca Magnum Dipping Bar’da kendi Magnum’larını tasarladı.

Parti, TikTok yıldızı, şarkıcı ve söz yazarı JVKE tarafından, evrenin en büyük yıldızı olarak tanımlanan Güneş’in çıkardığı sesler NASA’nın veri kütüphanesinden alınarak yeniden düzenledi ve hit parçası Golden Hour’u ortaya çıktı. Bu şarkı Magnum ‘un Haz Hiç Bitmesin kampanyasını kutlamak için düzenlendi ve gecede çalınan müzikler arasında yer aldı.

Etkinliğin gündüz akışında, Cannes’daki ikonik Magnum Beach’de JVKE, Nicole Scherzinger Dr. Robert Alexander’ın katılımıyla düzenlenen “Müzikte Sınırsız Yaratıcılık” paneli gerçekleştirildi.