YENi ROLLS-ROYCE PHANTOM İSTANBUL’DA TANITILDI

Andrew Monachan, Artuğ Aysal-Hilal Aysal, Julian Jenkins-Paul Hackett - yeni rolls-royce phantom istanbul lansmani - 19.02.2018 mayatta magazin cemiyet haberleri

Andrew Monachan, Artuğ Aysal-Hilal Aysal, Julian Jenkins-Paul Hackett

Yeni Rolls-Royce Phantom İstanbul Hypnos Club’da düzenlenen davet ile tanıtıldı. Geceye iş, cemiyet ve sanat dünyasının seçkin simaları katıldı.

lüks otomobil üreticisinin yeni amiral gemisi, geçen yıl Londra’da düzenlenen ilk lansmanın ardından İstanbul ‘da sergilendi.

Rolls-Royce Motor Cars İstanbul marka müdürü Hilal Aysal’ın ev sahipliğinde gerçekleşen gece, show ve canlı performanslar eşliğinde geç saate kadar devam etti. Gece boyunca süren görsel şölen ile davete katılan konuklar unutulmayacak bir gece yaşadı.

Gecede konuşan Rolls-Royce Motor Cars’ın Mühendislik Genel Müdürü Andrew Monachan: “Phantom, lüks takımyıldızının bireysel alanını kaplayan tarihi bir isim olarak öne çıkan, zahmetsiz bir tarzın somut örneğidir. Yeni Phantom teknolojik açıdan en ilerlemiş Rolls-Royce’dur. Yıllarca süren mühendislik çalışmaları, Rolls-Royce’un mimari ve kökensel değerini garantiye alırken, yepyeni bir seviyede ‘Sihirli halı sürüşü’ sunuyor” ifadelerini kullandı.

Tanıtım gecesinde, Rolls -Royce Motor Cars İstanbul marka müdürü Hilal Aysal da bir konuşma yaptı. Aysal: “Phantom’un ilk lansmanından bu yana 90 yılı aşkın bir süredir bu motorlu araç başarıda en üst noktayı temsil ediyor. Yeni Phantom’u, bu isimle özdeşleşmiş ünlü sahiplerini göz önüne aldığımda, İstanbul’da ilk defa görmekten dolayı çok mutluyum ve altını çizerek diyorum ki; Yeni Phantom, her Phantom neslinin zamana ait olmayan çekiciliğini ve özel aurasını destekliyor.” dedi.

YENİ PHANTOM’DA NE ÖZELLİKLER VAR?

Yeni Phantom, ‘Galeri’ ile muhteşem bir bespoke özelliğine sahip. Lükste benzeri görülmemiş yeni bir konsept olan “Galeri” özelliği, motorlu araç ön panelini yüzyıldan bu yana ilk kez yeniden yorumluyor. Bu aracın sahipleri, gerçek bireysel sanat işçiliği olan, geniş bir galeriyi kapsayan ve tek bir cam bölümüne oturtulacak sanat eserleri özelliğiyle bu yeni Phantom’u sipariş edecek.

“Lüks mimarlık” tasarımından yararlanacak Rolls-Royce yeni neslinin ilk örneği olacak. Bu yeni mimari, sekizinci Phantom kuşağının en iyi temeller üzerine oturtulmuş özelliklerini daha da iyi hale getirerek ‘Dünyanın En İyi Otomobili’ olma konumunu teyit edercesine daha hafif, daha katı, daha sessiz ve daha teknolojik olarak tasarlanmış.

6.75 lt ikiz turbo V12 motoru, yeni Phantom’un kalbinin sessizce atmasını ve mükemmel bir şekilde ayarlanmış güç ve performans seviyesini sağlıyor. Mühendisler ayrıca uydu destekli vitesi, arka tekerlek direksiyonunu ve perde arkasında kalan teknolojinin birçoğunu, zahmetsiz bir deneyim sağlamak için dikkatle uyguladı.

Sayfalar: 1 2 3 4