ÜNLÜ İSİMLER VODAFONE RED İÇİN BULUŞTU

← →

Vodafone Red Partisi için iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü simaları Bodrum Moon Beach’de bir araya geldi.

Ece Sükan’ın sunumuyla renklenen gecenin müziklerini Ozan Çolakoğlu yaptı. Gecenin sürprizi ise Raisa & Vanessa moda şovu oldu.

Bodrum Moon Beach’de düzenlenın Vodafone Red Partisi’nde iş, sanat ve cemiyet dünyasından ünlü isimler bir araya geldi. Ece Sükan’ın sunumunu gerçekleştirdiği gecenin müziklerini ünlü DJ ve aranjör Ozan Çolakoğlu yaparken, gecenin sürprizi ise Raisa & Vanessa’nın moda şovu oldu. Raisa & Vanessa’nın Vodafone’un dijital dünyasından esinlenerek tasarladığı kostümler, Uğurhan Akdeniz’in koreografisiyle sahnelenen özel bir dans şovla sergilendi. Parti Facebook Live ve Instagram’dan canlı yayınlandı.


Raisa & Vanessa geceye özel tasarladığı kostümlerinde “Sosyal Pass”, “Video Pass”, “İletişim Pass” ve “Müzik Pass” olmak üzere 4 farklı tema kullandı. Aynalarla devamlılığın temsil edildiği ve birbirini tamamlayan detaylarıyla dikkat çeken 8 kostüm, gecenin katılımcılarının beğenisini topladı.

Parlaklık her zaman “Like” alır

Ece Sükan geceyi sunarken taşıdığı “Video Pass” temalı kostümlerde “iyi bir video karesinde neyi görmek isteriz?” sorusuna yanıt arandı. Parlayan kristal işlemeler, özel deve kuşu tüyleri, yaprak detayları ile “parlaklık her zaman “Like” alır mottosuyla video çekileceği belirtildi.

← →

Devamını oku:
addresistanbul yaz sofralarini unlu isimler tasarladi-mayatta
YAZ SOFRALARINI ÇİÇEKLERLE SÜSLEDİLER

Tanınan isimler biraraya gelerek yaz sofraları hazırladı. Addresistanbul’da düzenlenen etkinlikte...

sevda kuşun kanadında özet fragman
SEVDA KUŞUN KANADINDA 27 ‘NCİ BÖLÜM HEYECAN DOLU

Sevda Kuşun Kanadında 27 'nci bölüm heyecan dolu. Oyuncu kadrosunda...

Kapat