BRANDROOM BODRUM ’DA CAZ DOLU AÇILIŞ

Brandroom bodrum - Mandarin Oriental Hotel - Simge Telman

Simge Telman

Brandroom Bodrum ’daki ikinci mağazasının açılışını yaptı.

Brandroom, Galeries Lafayette ve Harvey Nichols Genel Müdürü Simge Telman açılış davetinde ev sahipliği yaptı. Mandarin Oriental Bodrum Otel’deki mağazanın açılışına ünlü isimler katıldı. Meral Yazıcı, Nesligül Aksoy, Işıl- Rüştü Reçber, Zafer Kozanoğlu ,Aysel Akçay, Beril Akçay, Beste-Mustafa Yurttaş, Fatoş Karacan Hataylı, Özlem Hazinedar, Asuman-Murat Ektiren ,Tuba Güler, Şeyda- Mario Camparer, Gül Ergi,  Nurdan Yüzbaşıoğlu ,Mustafa Dinçel, gibi iş ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri, Brandroom Bodrum mağazasının açılış davetinde yer aldı.

Açılışı iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri ile kutlayan Brandroom, insanlığın Ay serüveninin yıldönümüne denk gelen bu özel tarihi, La Suite  Bodrum Lounge’ın  büyüleyici atmosferinde “Fly Me To The Moon” konseptiyle unutulmaz bir caz dinletisine dönüştürdü. Caz sanatçısı Berrak Pabuççuoğlu açılış davetinde performans sergiledi.

İnsanlığı yepyeni ufuklara taşıyan Ay’a yolculuğun yıl dönümünde gerçekleştirilen gecede konuklar, içerisinde Ay teması bulunduran caz klasikleri ile keyifli bir akşam geçirdi. Zarif Fransız stilini kaliteli servisiyle keyifli bir ortamda sunan La Suite Lounge Bar’da gerçekleşen davette, konuklar Cennet Koyu’nun muhteşem manzarasının tadını çıkardı.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6