VAKKORAMA AKMERKEZ ’DE KAPILARINI AÇTI

← →

Cem Hakko,Ronit-Hakko-vakkorama akmerkez acilis-11.10.2019-mayattaVakkorama Akmerkez ’de kapılarını açtı. Vakkorama’nın yanı sıra Vakkorama Cafe ve V2K mağazasının da açılışı için özel bir davet düzenlendi

Moda, sanat ve sporu yaşam tarzı haline getirenlerin keşif ve buluşma noktası olarak tasarlanan, Vakkorama Cafe ve V2K ile büyüyen Vakkorama Akmerkez ’de kapılarını açtı. Yeni ve dijital mağaza konseptinin uygulandığı bin metrekarelik mağazada, renkli etkinlik alanı, DJ müziği eşliğinde dünyaca ünlü markalar yer alacak.

Açılış için gerçekleştirilen davette; Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko ve eşi Ronit Hakko ev sahipliği yaptı, Katılımcılar arasında Pia Hakko Yeşil, Can Hakko, Sima Lodrik, Fery-Alberto Elhadef, Jeff Hakko, Marina-Rıfat Elhadef, Vakko CEO’su Jaklin Güner, Esra-Raif Dinçkök, Erol Tabanca, Feryal-Aslan Gülman, Hatice-Faruk Süren, Dilek-Mustafa Toner, Bilgün Dereli, Yasemin-Sedat Aloğlu, Güliz Onursal, Mustafa Taviloğlu, Muzaffer Yıldırım, Gülşah-Ender Alkoçlar, Şevi Elvaşvili, Ersoy Çetin, Elif Dürüst, Özben Önal, Volkan Büyükhanlı gibi isimler yer aldı.

← →

Devamını oku:
Rus Kültür Derneği - 8 mart Dünya Kadınlar Günü kutlaması
RUS KÜLTÜR’DEN 8 MART KUTLAMASI

Rus Kültür Derneği Dünya Kadınlar Günü sebebiyle bir davet düzenledi....

Daniela Saa, Annica Campell, Mikah Bass, Annie Wolfzorn, Mary Erin Campell
LATİN AMERİKA KÜLTÜRÜ ANKARA’DA TANITILDI

Dışişleri Mensupları Eşleri Dayanışma Derneği (DMEDD) Latin Amerika ülkeleri büyükelçilikleriyle...

Kapat