VAKKORAMA AKMERKEZ ’DE KAPILARINI AÇTI

Cem Hakko,Ronit-Hakko-vakkorama akmerkez acilis-11.10.2019-mayattaVakkorama Akmerkez ’de kapılarını açtı. Vakkorama’nın yanı sıra Vakkorama Cafe ve V2K mağazasının da açılışı için özel bir davet düzenlendi

Moda, sanat ve sporu yaşam tarzı haline getirenlerin keşif ve buluşma noktası olarak tasarlanan, Vakkorama Cafe ve V2K ile büyüyen Vakkorama Akmerkez ’de kapılarını açtı. Yeni ve dijital mağaza konseptinin uygulandığı bin metrekarelik mağazada, renkli etkinlik alanı, DJ müziği eşliğinde dünyaca ünlü markalar yer alacak.

Açılış için gerçekleştirilen davette; Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko ve eşi Ronit Hakko ev sahipliği yaptı, Katılımcılar arasında Pia Hakko Yeşil, Can Hakko, Sima Lodrik, Fery-Alberto Elhadef, Jeff Hakko, Marina-Rıfat Elhadef, Vakko CEO’su Jaklin Güner, Esra-Raif Dinçkök, Erol Tabanca, Feryal-Aslan Gülman, Hatice-Faruk Süren, Dilek-Mustafa Toner, Bilgün Dereli, Yasemin-Sedat Aloğlu, Güliz Onursal, Mustafa Taviloğlu, Muzaffer Yıldırım, Gülşah-Ender Alkoçlar, Şevi Elvaşvili, Ersoy Çetin, Elif Dürüst, Özben Önal, Volkan Büyükhanlı gibi isimler yer aldı.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16