< script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"> MARKA 2016 GALA PARTİSİNE BÜYÜK İLGİ - mayatta yaşam

MARKA 2016 GALA PARTİSİNE BÜYÜK İLGİ

← →

Marka 2016 konferansı’nın sona ermesi sebebiyle bir parti düzenlendi. Ev sahipliğini Ayşegül Yürekli Şengör ve Cem Şengör’ün yaptığı davet Sunset Grill&Bar’da düzenlendi. Partiye, konferans konuşmacılarının yanı sıra iş, sanat ve medya dünyasının önde gelen isimleri de katıldı. Ayşe Arman, Gülse Birsel, Tuba Ünsal, Mirgün Cabas, Ahmet Güneştekin, Rıfat Elhadef, Sani Şener, Banu Yentür,  Amber Atherton, Alexadre Cadain, Ahmet Akın, Mehmet Ali Karamehmet, Mustafa Özilhan,  Zuhal Karamehmet, Zeynep Karamehmet Gönenç, Kerem Görsev, Berk Ekşioğlu, Levent Büyükuğur ve Mehmet Kutman partide yer aldı. Eşsiz Boğaz manzarasında gerçekleştirilen partide konuklara, Sunset’in Yaratıcı Mutfak Direktörü Fabrice Canelle önderliğinde hazırlanan menü sunuldu.

Müzik ve Eğlence

Gecede caz sanatçısı Brenda müziğiyle, Dj GoldieRocks ise perrformansıyla konuklara unutulmaz dakikalar yaşattı. Ayrıca DJ Aydın Katırcıoğlu davetlilere sabahın ilk ışıklarına kadar unutamayacakları bir gece yaşattı.

← →

Devamını oku:
peri-masalı -filmine-renkli-gala-mayatta-magazin-haber
PERİ MASALI’NA RENKLİ GALA

Emre Kızılırmak ve Burcu Kıratlı’nın başrolünü paylaştığı, gerçek bir hikayeden...

TATİLDE CiLT SAĞLIĞI NIZI KORUYUN

Tatil öncesi cilt sağlığı nız için bu yazıyı okumanız önemli....

Kapat