SHERATON ANKARA 25. YILINI KUTLADI

Sheraton Ankara Otel kuruluşunun25’inci yılı nedeniyle bir davet verdi.

İş ve diplomasi dünyasından konukların katıldığı gecede davetliler şık giyimleriyle dikkat çekerken, canlı müzik ve koyu sohbetlerle güzel bir akşam geçirdi

Başkent’in hem turizm hem de sosyal yaşamında önemli bir merkez olan Sheraton Otel, hem kuruluşunun 25’inci yılını kutlamak hem de 2016’ya veda etmek için bir davet verdi. Otel yöneticilerinin ev sahipliğinde gerçekleşen davete, aralarında iş dünyasından isimler ve yabancı büyükelçilerin de bulunduğu çok sayıda konuk katıldı.

DAVET CANLI MÜZİKLE DEVAM ETTİ

Akşam saatlerinde başlayan etkinlikte konuklar yılın son günlerinde güzel bir akşam geçirme fırsatı buldu. Geceye büyükelçiler, uluslararası firma temsilcileri, sivil toplum dernekleri başkanları ve otelin iş ortakları katılım gösterdi. Keyifli sohbetler yapma fırsatı bulan davetliler sohbet konusu ise yeni yılda ülke ve dünya gündeminin nasıl şekilleneceğiydi. Davet, orkestranın canlı performansıyla devam etti. Şarkılara eşlik eden davetliler keyifli anlar yaşadı. Otelin usta aşçıları tarafından hazırlanan leziz yemekler de davetlilerin beğenisine sunuldu. Davetin konukları arasında yapılan çekilişle de 2 kişiye Ankara ve İstanbul’da konaklama hediye edildi. Geç saatlere kadar devam eden kutmaya katılan davetliler, şık giyimleriyle de dikkat çekti. 

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6