G CONCEPT'TEN ANKARA'DA ŞIK LANSMAN - mayatta

G CONCEPT’TEN ANKARA’DA ŞIK LANSMAN

← →

G Concept - Figen Çarmıklı, Sibel Helvacıoğlu, Ayberk Özcan, Gökçe Özcan, Denise Morra - Ankara lansman daveti - mayatta magazin, sosyal yaşam, haberlerDünyaca ünlü mobilya markalarının Ankara temsilcisi olan Gökçe Özcan, G Concept mağazasında yeni mobilya koleksiyonlarını tanıtmak için gece düzenledi.

Çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı tanıtım gecesinde Tuncay Arığ, akustik performans sundu.

İstanbul ve Ankara cemiyetinden isimlerin katıldığı tanıtım etkinliğinde G Concept’in Türkiye’de dağıtımını üstlendiği Gianfranco Ferre Home ve Roberto Cavalli Home İnteriors ile olan işbirliği duyuruldu.

davete Türkiye Asfalt Müteahhitleri Derneği Başkanı Ayberk Özcan ve eşi Gökçe Özcan ev sahipliği yaptı. Başkentin popüler caddelerinden Arjantin Caddesi’ndeki G Concept mağazasında gerçekleşen tanıtım daveti, kokteylin ardından parti ile devam etti. Dünyanın en ünlü mobilya markalarının temsilciliklerini alan G concept ’in davetinde iş ve sosyal yaşamın seçkin simalar yer aldı. İstanbul sosyal yaşamının öne çıkan simalarının da aralarında bulunduğu 200’ü aşkın katılımcı, canlı müzik ve DJ performansı eşliğinde düzenlenen partide eğlendi. Ankara’nın sevilen sanatçısı Tuncay Arığ, “One Man Acoustic” performansıyla davetlilere keyifli bir dinleti sundu. Ardından kabine geçen DJ, performansı ve hareketli şarkılarıyla coşkuyu arttırdı.

← →

Devamını oku:
BALE FESTiVALi NE ANKARA DAMGASI

4. Uluslararası İstanbul Bale Yarışması ve Festivali, geçtiğimiz günlerde sona...

istanbul Winter Dream acilis-Selim Demir-Tuvana Buyukcinar-Sare cetinsaya-Serhan cetinsaya
iSTANBUL WiNTER DREAM AÇILIŞINDA ÜNLÜ İSİMLER

istanbul Winter Dream ’in açılışana iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen...

Kapat