DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZ IGGY AZALEA İLK KEZ İSTANBUL’A GELİYOR

iggy azalea 21 ekim istanbul konseri21 Ekim Cumartesi günü Küçük Çiftlik Park’ta Iggy Azalea rüzgârı esecek!

“Fancy” ve Ariana Grande ile düeti “Problem” singlelarını ard arda Billboard Hot 100 listesine sokarak The Beatles’ın rekorunu kıran Iggy Azalea, ilk kez Küçük Çiftlik Park’ta sevenleri ile buluşacak.

Hiphop dünyasının değişik ses, hayat ve renklere çok açık olduğu bu dönemde, Dr. Dre’den Snoop Dogg’a tum otoritelerden geçer not alarak en ümit veren MC’lerden biri statüsüne yükselen Iggy Azalea, XXL in Freshman listesine giren ilk kadın olmayı başardı.

Jennifer Lopez, Rita Ora, Britney Spears gibi pop starlarla yaptığı şarkı ve kliplerle tüm dünyada ses getiren Avustralyalı genç sanatçı, İstanbullulara unutamayacakları bir gece yaşatacak.

Gençlerin heyecanla beklediği konser için geri sayım başladı.  Rapin bir hikâye anlatma işi olduğunu ve daha anlatılmamış hikayeleri olduğunu söyleyen Iggy Azalea, hikayelerini Türk hayranlarıyla paylaşmak için sabırsızlanıyor.

Iggy Azalea tarzını bir cümleyle anlatıyor: “Tüm bunları söylemek bu kadar eğlenceliyken neden gerçek hayat umurumuzda olsun ki? Eğer biri bana bir odaya girmememi söylerse, içinde hiçbir şey olmasa bile o odaya girerim ve sadece o odaya girmemem söylendiği için çok eğlenirim.”

Devamını oku:
Julien Martin, Alp Franco
ST. TROPEZ KONSEPTİYLE YAZA MERHABA

The Sands Beach Club ’da yaza merhaba partisi düzenlendi. Alp...

JANE THE ViRGiN 3. SEZONU iLE FOXLIFE’ta

AFI, Altın Küre, Peabody gibi ödülleri hanesine ekleyen başarılı dizi...

Kapat