SANAT MERKEZİ ART ZONE, CUBES ANKARA’DA AÇILDI

SANAT MERKEZİ ART ZONE, CUBES ANKARA’DA AÇILDI

cubes ankara art zone acilis - mayatta haberlerCubes Ankara ’nın sanat merkezi Art Zone, ünlü sanatçı Yiğit Yazıcı’nın küratörlüğünde hazırlanan Change Over sergisi ile açıldı.

Nuhoğlu, Dalgıç ve Lejant’ın birlikte hayata geçirdiği Cubes Ankara projesindeki yeni sanat merkezi Art Zone’un açılışına; Nuhoğlu, Dalgıç ve Lejant Proje Ortaklığı CEO’su Hüseyin Tekin, Dalgıç GY Yönetim Kurulu Başkanı Durul Dalgıç ve Lejant Proje Yönetim Kurulu Başkanı Arif Balaban ve Nuhoğlu İnşaat Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kaan Nuhoğlu ile birlikte Ankara ve İstanbul’dan cemiyet, kültür ve sanat yaşamının öne çıkan isimleri katıldı.

Yiğit Yazıcı’nın küratörlüğünü üstlendiği Change Over sergisi farklı ülkelerden 9 sanatçının 54 eserinden oluşuyor. Francois Panzani, Laurens Tan, Maximo Gonzales, Romero Biritto, Ahmet Çelikbaş, Barış Sarıbaş, Burcu Urgut, Serdar Akkılıç ve Mustafa Yılmaz’ın eserlerinden oluşan Change Over sergisi 1 ay boyunca Çukurambar’daki Art Zone Sanat Merkezi’nde görülebilecek.

Kaan Nuhoğlu, Hüseyin Tekin, Arif Balaban, Durul Dalgıç

Kaan Nuhoğlu, Hüseyin Tekin, Arif Balaban, Durul Dalgıç

Devamını oku:
Ali-Nazan, Murat-Elif Başman
BAĞBOZUMU ETKİNLİĞİNDE YENİ LEZZETLER TADILDI

Kavaklıdere’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Bağbozumu etkinliği Başman Ailesi’nin...

KAVAKLIDERE’DE YAZA MERHABA

Kavaklıdere Beymen mağazasında düzenlenen yaza merhaba daveti başkentin seçkin isimlerini...

Kapat