LE PAIN QUOTIDIEN'E KIŞLA GELEN YENİ TATLAR

LE PAIN QUOTIDIEN’E KIŞLA GELEN YENİ TATLAR

le-pain-quotidien-istinye-park-restoran-haberiTaptaze, doğal lezzetleri sıcacık atmosferinde buluşturan Le Pain Quotidien , yenilenen kış menüsüyle sizlere iştah kabartacak lezzet seçenekleri sunuyor.

YENİ MENÜ’DE NELER VAR?

Le Pain Quotidien ‘in özel lezzetleri “Avokado Karides Tartine”, “Free Range Tavuk ve Sebze Ragu” “Kekikli Dana Yahni”, taze Akdeniz yeşillikleri, nar ve pancar ile servis edilen “Amarant ve Beluga Mercimek Salatası” gibi bir çok lezzetlerini öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebilirsiniz. Doyurucu ve hafif yeni menüsüyle Le Pain Quotidien’ de özel lezzetler keşfedebilirsiniz.

Şeker katkısız portakalı chia puding ve zencefilli greyfurt-havuc taze karışımı da Le Pain Quotidien’in menüsünün olmazsa olmazları arasında yerini alıyor.

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Devamını oku:
Makedonya Cumhurbaşkanı Corge Ivanov, iki ülke arasındaki ilişkilerin gelişmesine ve ülkenin kalkınmasına yaptığı katkılardan dolayı TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener’e Liyakat Nişanı verdi.
SANi ŞENER ’E MAKEDONYA’DAN DEVLET LİYAKAT NİŞANI

TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener Makedonya Devleti Liyakat...

14 ŞUBAT SEVGiLiLER GÜNÜ’NDE ANKARA PROGRAMLARI

14 Şubat Sevgililer Günü, Ankara’da da özel geceler ve yemekler...

Kapat