GYM KONG 1. YAŞINI VE YENİ YILI KUTLADI

← →

gym kong 2018 yilbasi kutlamasi-OrkunReyhan-OguzBurakKaradas-ZeynepDilcin

“Daha fazlası ol, KONG (Şanlı) ol” sloganıyla kurulan Gym Kong Personal Training, 1. yaşını ve yeni yılın gelişini kutladı.

Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonu iki sporcu Buğra Keskin ve Emin Çapan tarafından geçen sene kurulan merkezin kutlama davetinde spor eğitmenleri de hazır bulundu. Katılımcılar canlı DJ set  ve dansçılar eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.

Bir yılda 1000’e yakın üyeyi sağlıklı yaşamla buluşturduklarını belirten Buğra Keskin, “İster kilo almak, ister kilo vermek  ya da medikal sorunlarınızın tedavisine destek olmak amacıyla spor yapıyor olun, alanında uzaman eğitmenlerle birebir çalışmak etkin sonuçları daha kısa sürede getirecektir ve sakatlanma riskini ortadan kaldıracaktır. Aldığımız sonuçları mümkün olduğunca sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıp, sağlıklı yaşamı erteleyenleri motive etmeye çalışıyoruz. Başta yapamayacağına inanan pek çok üyemiz bugün kendi sınırlarını zorluyor.” şeklinde konuştu. Açıldığı günden bu yana Gym Kong’da kişisel eğitmenle spor yaptığını belirten Fehime Nazlı Teker, tüm yaşam alışkanlıklarının değiştiğini, daha ilk haftadan psikolojik ve fiziksel olarak kendini çok daha sağlıklı ve güçlü hissettiğini kaydetti. Çok kısa sürede istediği forma kavuştuğunu belirten Teker,  bir eğitmen eşliğinde çalışmanın sporu yaşam biçimi haline getirmek ve gündelik olumsuz rutinlerin dışına çıkmak açısından çok önemli olduğunun altını çizdi.

Gym Kong kurucu ortaklarından Emin Baydilli ise arkalarında bıraktıkları bir yılda büyüyen bir aile olduklarını belirtti ve “Gym Kong’a güç katan, aldığımız sonuçlarda emeği bulunan tüm takım arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Üyelerimizle kurdukları yakın ilişkiler sayesinde burası bir spor salonundan çok ev ortamı gibi oldu bizler için. Üyelerimizle spor dışında da son derece güçlü bağlarımız oluştu. Bu kalabalık katılım bunun en güzle göstergesi sanıyorum.” şeklinde konuştu. 

← →

Devamını oku:
BİKAP alışveriş şenliği - ışıl reçber, mehtap özdoğan, ivana sert, bilge eren, elif gönlüm, öznur yakın - 2018 jw marriott ankara
ÜNLÜ İSİMLER BİKAP ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİNDE BULUŞTU

TweetBaşarılı İş Kadınları Platformu ( BİKAP ) gelirinin bir kısmı...

SEDAT YILMAZER SERGİSİNDE ÇAĞDAŞ VE KLASİK ESERLER BİR ARADA

Tweetİşadamı Sedat Yılmazer ilk kişisel resim sergisini Türk Japon Vakfı’nda...

Kapat