CEMiYET HAYATININ ÜNLÜ İSİMLERİ SOKAKTA

  • SumoMe
burcu kara kanyon avmdeydi

Burcu Kara

Ünlü oyuncu Burcu Kara geçtiğimiz günlerde Kanyon’daydı. Öğle yemeği için geldiği Escale’de uzun süre yakın dostlarıyla vakit geçiren başarılı oyuncu yemek sonrası kahve keyfi yaptı. Kahvelerde bittikten sonra alışveriş için çeşitli mağazaları dolaşan Burcu Kara daha sonra Kanyon’dan ayrıldı.


Çağla Bostancı

Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Çağla Bostancı geçtiğimiz günlerde Kanyon AVM’deydi. Öğle yemeği için geldiği Gina Restaurant’ta uzun süre arkadaşlarıyla yemek yiyen Çağla Bostancı daha sonra vitrinleri dolaşarak Kanyon’dan ayrıldı.


Melda-Sinan Kosif

Cemiyet yaşamının ünlü simalarından Melda-Sinan Kosif çifti de geçtiğimiz günlerde Kanyon’daydı. Akşam yemeği için Gina Restaurant’ı seçen ikili yemek sonrası kahve keyfi yaptı. Buradan alışveriş için vitrinleri dolaşan çift daha sonra Kanyon’dan ayrıldı.


Ayşe Kuçuroğlu

Cemiyet yaşamının tanınmış isimlerinden Ayşe Kucuroğlu’da Kanyon’daydı. Yılbaşı alışverişi için geldiği Kanyon’da vitrinleri dolaşan Ayşe Kucuroğlu ailesi ve kendisi için bol bol alışveriş yaptı.

YILDIZLARLA SOKAK MODASI

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI:

Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Devamını oku:
50. CUMHURBAŞKANLIĞI BİSİKLET TURU BAŞLIYOR

BROOKS BROTHERS ANKARA ‘DA ŞIK DAVET

TRiLYE RESTORAN YENi YERiNDE AÇILDI

Kapat