BiG CHEFS ‘DE YENiLENEN MENÜYLE YAZA MERHABA - MAYATTA

BiG CHEFS ‘DE YENiLENEN MENÜYLE YAZA MERHABA

← →

big chefs bilkent yaza merhaba-genel-mayatta

Big Chefs Bilkent yaza merhaba partisinde konuklarını ağırladı. Big Chefs, yenilenen menüsünü İstanbul Etiler’in ardından Ankara Bilkent şubesinde düzenlediği yaza merhaba partisiyle tanıttı. Markanın kurucu ortağı ve CEO’su Gamze Cizreli’nin de katıldığı partide Yunan Barmen’in Pangiotis Anastasatos’un kokteylleri hazırlarken ve DJ Ogün Dalka geceye müzikleriyle renk kattı. Bif Chefs yenilenen 34 şubenin tamamında yenilenen menüsünü İstanbul Etiler ve Ankara Bilkent şubesinde düzenlenen yaza merhaba partisiyle tanıttı. Markanın kurucu ortağı ve CEO’su Gamze Cizreli’nin de katıldığı Bilkent’teki parti renkli anlara ev sahipliği. Katılımcılar gece boyu eğlenerek leziz ikramları tattı.

YUNAN BARMEN’DEN KOKTEYL ŞOV

34 şubesinde aynı anda menülerini yenileyen Big Chefs, yemekleri kadar artık kokteylleriyle de oldukça iddialı. Mikonos’un ünlü barmeni  Pangiotis Anastasatos’un tarafından Big Chefs menüsüne katılan kokteyller İstanbul ve Ankara’daki müşterilerin beğenisine sunuldu. Yunan barmen iki etkinlik için özel olarak Big Chefs’in partilerine katılıp kokteyl hazırladı.

HAREKETLİ ANLAR

DJ Ogün Dalka’nın kabinde performans sergilediği gecede hareketli anlar yaşandı. Konuklar Big Chefs’in menüsüne giren lezzetler ve  Pangiotis Anastasatos’un hazırladığı kokteyllerle keyifli bir gece geçirdi. Gamze Cizreli tüm konuklarıyla birebir ilgilenerek örnek bir ev sahipliği sergiledi.

← →

Devamını oku:
2019 yılbaşı gecesi otel ve restoranların programları - mayatta.com
2019 YıLBAŞı GECESİ PROGRAMLARI

2019'a evde girmek istemeyenler için program yapmayı kolaylaştıracak önerileri sayfalarımızda...

Nurol Türk Müziği Topluluğu
NUROL HOLDİNG’DE ÇİFTE KUTLAMA

Nurol Türk Müziği Topluluğu Dünya Kadınlar Günü ve Tıp Bayramı...

Kapat