BEYMEN 2016 SEZONUNDA DOĞUDAN BATIYA YOLCULUK

← →

 

Beymen 2016 koleksiyonlarının tanıtımını Kavaklıdere mağazasında yaptı. 22.05.2016Beymen 2016 koleksiyonlarının tanıtımını Kavaklıdere mağazasında yaptı.

Beymen Halkla İlişkiler Koordinatörü Gülden Büyükuçak’ın ev sahipliğinde gerçekleşen tanıtım etkinliğine Ankara’nın seçkin kadınları katıldı. Konuklar yerlerini aldığında mankenler dünyaca ünlü modacıların tasarımlarını sergiledi. Moda şovu kimi zaman konuklardan alkış aldı.

Hindistan’dan Peru’ya Uzanan Yolculuk

Gülden Büyükuçak Beymen 2016 yaz sezonunu şöyle anlattı: “Hindistan’dan Peru’ya uzanan ilham yolculuğu 2016 yazının tasarımlarına yansıdı. Bu sezon gece ve gündüz birbirine karışıyor. İpek ve danteller sandalet ve spor ayakkabılarla biraraya geliyor. Kimi tasarımcılar dantelden vazgeçemezken kimiler de spor giyimin cazibesine karşı koyamıyor. Zarafet ile gücü harmanlayan yeni romantik akımda, teatral ve birazda asi bir hava ile tiyatral kostümlerle yarışan bir çeşitlilik söz konusu. 90’lar Pop kültürü, feminen ve maskülen, gösteriş ve minimalizmi biraraya getiriyor. Geçmişin tasarımlarından geleceğe dair ipuçları içeren güçlü bir sentez ortaya çıktı”.

← →

Devamını oku:
36 uluslararasi ankara muzik festivali acilis-04.04.2019
ULUSLARARASı ANKARA MÜZiK FESTiVALi 36. KEZ KAPILARINI AÇTI

Tweet 36. Uluslararası Ankara Müzik Festivali başladı. MEB Şura Salonu’nda...

Environ markasının tanıtım yüzü olan Feryal Gülman
FERYAL GÜLMAN ÜRÜN TANITTI

TweetEnviron markasının tanıtım yüzü olan Feryal Gülman, ürünlerin tanıtımı için...

Kapat