ÜNLÜLER BOLLYWOOD SHOPPiNG GALA’DA BULUŞTU

Bollywood Shopping Gala - Buse Yilmaz, Kadriye Olgar, ivana Sert, Asli ozdemir, Yasemin oduk - mayatta 30112023

Bollywood Shopping Gala adıyla düzenlenen alışveriş etkinliğinde renkli anlar yaşattı. Raffles Hotel İstanbul’da gerçekleşen etkinliğe cemiyet ve magazin dünyasından çok sayıda isim de katılarak girişimcilere destek oldular.

Yeşim Yılmaz, Aslı Özdemir ve Tuğba Tosyalı ev sahipliğindeki Hint Temalı  Bollywood
Shopping Gala’da modadan sanata, dekorasyondan kozmetiğe çok sayıda sektörden girişimci bir araya geldi. Alışverişin yanı sıra Hint dans şovları, Kadriye Olgar’la ‘Hayatın Şifreleri’ söyleşisi, Aygül Aydın ile astroloji sohbetleri gibi etkinliklerle katılımcılar keyifli bir gün geçirdiler.

Hindistan’ın İstanbul Başkonsolosu Mijito Vinito’nun da katıldığı galada, Vinito tüm standları dolaşarak girişimcilerle sohbet etti. Etkinlik katılımcılarından Ivana Sert’in doğum günü de sürpriz yapılarak kulandı. Bollywood Shopping Gala’ya katılanlar arasında; Ayşe Kazancı, Ebru Uygun, Türkan Şerbetçi, Zeynep Germen, Gülay Kuru, Fatih Ürek, Özge Ulusoy, Sinan Akçıl, Aslı Hünel, Ivana Sert, Emel Yıldırım, Dilek Azaphan,  Sibel Vatandost, Akgül Ulusoy, Alev Baymur, Tülin Kartoz Bahar Gögel, Didem Özcan, Arda-Yasemin Ödük,  Aylin Yılmaz, Zeynep Mansur, Beste Korkmaz, Dilek Ünver, Aslı Tecer, Esin Türsen, Nilay Yıldız, Han Keser, Yüksel Başaran Yıldız, Esra Gündüz, Buse Yıldırım, Gaye Donay, Gizem Hatipoğlu, Sezer Dermenci, Pınar Şentürk, Samet – Aslı Tecer yer aldı.