ÜNLÜ MODACIYLA İŞ BİRLİĞİNİ DAVETTE DUYURDU

Philipp_Plein_Ramazan_Kaya -mayatta 26.10.2023

Yönetim Kurulu Başkanlığını Ramazan Kaya’nın yaptığı Saat&Saat , yeni işbirliği Philipp Plein ile ortak bir tanıtım daveti düzenledi.

İstanbul’da Soho House’de gerçekleştirilen davette Modacı Philipp Plein ile Saat&Saat’in işbirliği kutlandı.
Geceye ev sahipliği yapan Saat&Saat Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya, Modacı Philipp Plein ile birlikte yaptıkları konuşmada, yenilikçi, maksimalist ve alışılmışın dışında bir yaratıcılık ve tasarımla üretilen Philipp Plein Saat Koleksiyonu için işbirliklerinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Ünlü modacı Philipp Plein ise Türkiye’deki saatseverlerle buluşmanın kendisi için çok anlamlı olduğunu söyleyerek sözlerine başladı. Türkiye’de bir manka ile çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Plein, tasarımlarında bizzat yer aldığı saat koleksiyonunun tüketicilerle buluşturmaktan gurur duyduğunu da sözlerine ekledi.
Moda ve sanat dünyasından aralarında Ece Sukan, Özge Ulusoy, Buray, Doğukan Güngör, Melisa Döngel, Bestemsu Özdemir, Halil İbrahim Ceyhan, Atakan Arslan, Ezgi Şenler, Dila Tarkan, Asli Kızmaz, Utku Ateş gibi ünlü isimlerin de katıldığı gece DJ Umutcan Genç’in etkileyici performansı ve sonrasında dans şovlarıyla devam etti.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

mayatta / Yaşam Haberleri (@mayattamagazin)’in paylaştığı bir gönderi