ÇOK AŞK FİLMİNE ANKARA’DA ÖZEL GÖSTERİM

cok ask film galasi ankara - ankamall avm-01112023

Hasan Can Kaya, Büşra Pekin ve Barış Yıldız’ın başrollerinde yer aldığı Çok Aşk filminin özel gösterimi Ankara’da gerçekleştirildi. Filmin senaristi Hasan Can Kaya ile oyuncu Büşra Pekin Ankara’daki özel gösterimde seyirciyle buluştu.

Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin, Ankara’da bir AVM’deki film gösterimi öncesi Ankaralı hayranlarıyla söyleşi yaptı. Katılımcılar söyleşi alanını ve sonrasında da sinema salonlarını doldurdu. İkili, film öncesi salonları gezip, seyirciyle tekrar bir araya da geldi.

“Hayatımda ilk defa dünya kupası’na gidebilecek param vardı, filmden dolayı gidemedim ama pişman değilim”

“Filmde unutamadığınız bir anı var mı?” sorusun Hasan Can Kaya “Hayatımda ilk defa Dünya Kupası’na gidebilecek param vardı, filmden dolayı gidemedim. Ama sağlık olsun, hiç pişman değilim. Çünkü Uğur Yücel hayranıyım ve bu filmde kendisiyle çalışma fırsatım oldu. Onunla çektiğim her sahne, benim için unutulmazdı. Arşivimize böyle bir film eklediğimiz için Büşra da ben de çok mutluyuz.” diye konuştu.

Eğlenmemek Mümkün Mü?

Çok Aşk ‘ın başrol oyuncularından Büşra Pekin film hakkında, “Çok güzel bir film çektik. Filmin bizde yarattığı etki çok güzeldi. Her sahnesinde keyif aldım. Zaten Hasan Can’la birlikte olup da eğlenmemek, keyif almamak mümkün değil” ifadelerini kullandı.

Kaya: Çok Aşk 2 Çekilecek

Hasan Can Kaya, söyleşi esnasında ayrıca Çok Aşk 2 filminin de çekileceği müjdesini verdi.

Kaya, “Konuşanlar”la ilgili bir soruyu da “Bir talk-show bundan daha başarılı olamazdı. Konuşanlar’la ilgili umutluyum. En az 3-4 sene daha böyle devam edeceğini düşünüyorum.” diyerek yanıtladı.