SPONSORLARA PLAKET TAKDİMİ YAPILDI

ted mesale komisyonu plaket taktimi-selcuk turkoz-betul ilgar-yasemin polat-pelin akman
Bu yıl 6’ncısı düzenlenen TED Meşale Çarşısı etkinliklerine destek olanların plaketleri Betül Ilgar Göncü, Yasemin Polat ve Pelin Erhan tarafından takdim edildi.

TED Meşale komitesi tarafından düzenlenen Meşale Çarşısı etkinliklerine sponsor olan firmalardan Crew Restaurant Group’un kurucusu Selçuk Türköz’e taktim edilen plaket için La Gioia’da bir tören düzenlendi.

La Gioia’daki plaket töreninde yapılan konuşmalarda, Komite üyelerinin öncülüğünde planlanıp hayata geçirilen etkinlikten elde edilen gelirin tamamının TED okullarında eğitim gören başarılı öğrencilere burs imkanı sağlamak amacıyla kullanıldığını belirten Betül Ilgar Göncü, bir sonraki etkinliğin Ankara dışındaki TED okullarında da gerçekleştirileceğini söyledi. Plaketi alan Selçuk Türköz ise çocukların eğitimi için yapılan bu çok önemli projeye destek olmaktan gurur duyduğunu söyledi. TED okullarında burslu okuduktan sonra Amerika’nın en büyük üniversitelerinde burs kazanıp Türkiye için çok önemli işler başaran öğrencileri olduğunu belirten Yasemin Polat, bu etkinlikler sayesinde gurur duyulacak sonuçlar aldığını ifade etti. Pelin Erhan ise her yıl yenilikler katılarak büyütülen bu projenin gelecek yıllarda çok daha fazla öğrencinin hayatına dokunması için çalışacaklarının altını çizdi.