TASARIMCI ZELİA KAÇAR İÇİN ÖZEL DAVET

sagaza FOR beymen zelia kacar 21052024 mayatta
Moda tasarımcı Zelia Kaçar’ın Beymene özel tasarladığı koleksiyonu özel bir davetle tanıtıldı. Sagaza markasıyla Beymen’de satışa sunulan ürünlerin tanıtımı amacıyla düzenlenen etkinlikte markanın CEO’su Baki Süslüer ile Ece Vahapoğlu, Eliz Fındık, Özlem Ada Şahin, Sercan Yaşar ve Yasemin Yürük gibi isimler yer aldı. Etkinliğe katılan davetliler hem tasarımcıyla sohbet etme hem de alışveriş yapma fırsatı buldu.

“couture” işçiliğin izlerini taşıyan bir koleksiyon olarak adlandırılan özel tasarımlarının sergilendiği davet İstinye Park’ta gerçekleşti. 33 şık gece elbisesinin yer aldığı kapsül koleksiyon, rengi, modeli ve kesimiyle özgün ve yaratıcı bir stil yansıtıyor. Ustalık gerektiren tasarım detaylarının ve ışıltıların öne çıktığı koleksiyonun renk paletinde ise siyah, kırmızı, bordo, somon ve gri başrolü alıyor.

Tasarımcı Zelia Kaçar kapsül koleksiyonunu şu şekilde tanımlıyor, “Cesur bir duruşun yansıması olan koleksiyonda pencere detayları ve asimetrik kesimler, drapelerle birleştirilerek hareketli bir tarz sunuyor. Elbiselerin yanı sıra rahatlıkla şıklığı birleştiren takımlar ise şık davetlerin kodlarını yeniden tanımlayarak koleksiyonun kilit parçalarının başında geliyor.”


Fashion designer Zelia Kaçar’s collection, specially designed for Beymen, was introduced with an exclusive event. The event, organized to promote the products available at Beymen under the Sagaza brand, featured names such as the CEO of the brand, Baki Süslüer, along with Ece Vahapoğlu, Eliz Fındık, Özlem Ada Şahin, Sercan Yaşar, and Yasemin Yürük. Guests attending the event had the opportunity to both chat with the designer and engage in shopping.

The showcase of the special designs, referred to as a collection bearing traces of “couture” craftsmanship, took place at Istinye Park. The capsule collection, consisting of 33 elegant evening dresses, reflects an original and creative style with its color, model, and cut. The color palette of the collection predominantly features black, red, burgundy, salmon, and gray, highlighting design details requiring expertise and sparkles.

Designer Zelia Kaçar describes the capsule collection as follows: “The collection, a reflection of a bold stance, offers a dynamic style by combining window details and asymmetrical cuts with drapes. In addition to dresses, suits that effortlessly combine comfort with elegance redefine the codes of chic events, emerging as the key pieces of the collection.”