GiRiŞiMCi KADıNLAR ALıŞVERiŞ FESTiVALi DÜZENLEDi

ShopFest Girişimci Kadınlar Alışveriş Festivali Ankara’da düzenlendi.

ShopFest Girişimci Kadınlar Alışveriş Festivali Ankara’da düzenlendi.

Sheraton Otel’deki Festivale iş ve cemiyet hayatının tanınan kadınları katıldı. Etkinliğin ev sahipliğini Figen Çarmıklı üstlendi.

ShopFest Girişimci Kadınlar Alışveriş Festivali’ne modacı ve Chance by Emel Yıldırım markasının sahibi Emel Yıldırım, Eski Türkiye Güzeli ve Hathi markasının kurucusu Sinem Güven ve FC Scent firmasının sahibi Fulya Gündoğdu gibi isimlerin yanı sıra Ankara sosyal yaşamının renkli simaları katıldı. Gün boyu süren etkinliğe katılanlar yardım amaçlı kurulan stantlardan bol bol alışveriş yaptı. Festival kapsamında, Başkentli moda tasarımcılar tarafından bir de defile düzenlendi.

Yardıma muhtaç kadınlara destek

Alışveriş etkinliğinde stant açarak çeşitli ürünlerin satışını yapan katılımcılar elde ettikleri geliri yardım amacıyla bağışladı. Stantlardan elde edilen gelir, yardıma muhtaç kadınlara destek olmak amacıyla Kadın ve Gençlik Platformu’na aktarıldı.

Alışverişin keyfini çıkardılar

Etkinlikte, mücevher, giyim, güzellik, yeme-içme gibi alanlarda üretim yapan firmalar ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu. Davetliler şık tasarımları yakından inceleyerek alışveriş yapmanın keyfini çıkardı. Katılımcılar, kendi tasarladıkları ürünlerle festivale İstanbul’dan katılan Sinem Güven, Emel Yıldırım, Fulya Gündoğdu’nun stantlarından da ürünler satın alarak projeye katkıda bulundu.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13