iVANA SERT BAŞKENT’İN EN BAKIMLISINI SEÇTİ

ivana Sert Ankamall AVM’de şehrin en bakımlı kadınını seçti.

Stilist ve moda tasarımcısı ivana Sert , Ankamall Alışveriş Merkezi’nde Ankaralı kadınlarla buluştu. Dünya Kadınlar Haftası etkinlikleri çerçevesinde Ankara’ya gelen Sert Ankamall AVM’de şehrin en bakımlı kadınını seçti.

ivana Sert, bir temizlik ürünü tarafından düzenlenen “Güzellik Bakım Günleri” etkinliğine katıldı. Ürünü satın alarak alışveriş merkezi içinde kurulan stantta kayıt olan ziyaretçilere etkinliğe katılım bileti verildi. Özel hazırlanan alanda satın aldıkları ürünle fotoğraf çektiren bakımlı kadınlar sürpriz hediyeler kazandı. ivana Sert tarafından seçilen 10 kadın; çamaşır makinesi, ütü ve nakit alışveriş çekleri iye giysi bakım seti ödüllerinin sahibi oldu.

Kadınlara Stil Önerilerinde Bulundu

Avm ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide; ivana Sert katılımcılarla güzellik ve bakım sırlarının yanında, moda ve stil trendleriyle ilgili önerilerde bulundu. Sert, “Bakımlı olmak giysiden başlar. Gardıroplarımızdaki giysilerimize bakım yapmalı, onları en doğru şekilde korumalıyız. Yüzümüze, cildimize ne kadar bakım yapıyorsak, giysilerimize de o derece özen göstermeliyiz. Türk kadını eskisine göre giyimine ve bakımına çok daha fazla önem veriyor. Trendleri takip ediyor, araştırıyor ve fark yaratmak istiyor” dedi.