MEGASTAR TARKAN LOS ANGELES ’İ FETHETTİ

Tarkan’ın Amerika konser serisinin son günü Los Angelas’ta sahne aldı.

Megastar Tarkan Amerika’daki konser serisinin sonuncusunu dün gerçekleştirdi. Los Angeles’teki The Novo By Microsoft sahnesindeki konseri binlerce kişi izledi.

Tarkan’ın Amerika konser serisinin son günü Los Angelas’ta sahne aldı. 30 kişilik bir ekiple Amerika’ya gelen Megastar Tarkan, sahneye “Acımayacak” şarkısı ile çıktı.

Konser öncesinde The Novo By Microsoft sahnesinin önünde kuyruk oluşturan Tarkan hayranlarının arasında bir çok milletten çok sayıda kişi bulunuyordu. Tarkan hayranları Türk ve Meksika bayraklarıyla sırada bekledi. ABD’lilerin de aralarında bulunduğu Tarkan hayranları Türkçe “seni seviyoruz” diye bağırdı.

Sahneden indi, Tekrar çağırıldı

Tarkan, Melekler Şehri olarak anılan ABD’nin Los Angeles şehrindeki konserine “acımayacak” şarkısıyla başladı. Türkiye dışında da çok sevilen ve dünyaca ünlü birçok şarkıcı tarafından Cover olarak seslendirilen Tarkan, “şımarık” şarkısının yanı sıra “dön bebeğim, kuzu kuzu, dudu ve ikimizin yerine gibi en çok sevilen şarkılarını seslendirdi. Tarkan sahnedeyken, birçok hayranı çığlıklar atarak Tarkan’ın adını söyledi. Konser sonunda sahneden inen Megastar, salonunu terk etmeyen hayranlarının ısrarlı çağrıları sonucu tekrar sahneye çıkarak bir şarkı daha seslendirdi.

Megastar Tarkan’ın, Amerika’daki konser serisinin sahne tasarımını Can Besbelli hazırlarken; ünlü sanatçının konser serisi boyunca giydiği kıyafetlerini modacı Hatice Gökçe tasarladı.

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.