MARKAFONi TASARIMCILARLA MODA TUTKUNLARINI BULUŞTURDU

Moda Tasarımcıları Derneği ile start vereceği projesi ‘Designer Sale by Markafoni lansmanını Soho House’da gerçekleştirdi. ‘Designer Sale By-Markafoni adıyla sunulan proje ile ünlü modacıların tasarımları yıl boyunca Markafoni’nin online vitrinine taşınacak.

lansmana cemiyet hayatının ünlü simaları da katıldı. Katılımcılar arasında MarkafoniCEO’su İlker Baydar ve eşi Servet Doğan Baydar, Moda Tasarımcıları Derneği başkanı Mehtap Elaidi, Aslı Filinta, Özlem Ahıakın, Deniz-Begüm Berdan, Özgür Masur, Ayşe Tolga, Serdar Bilgili, Nihan Peker, Ömer Taviloğlu, Gül Ağış de yer aldı.

Modanın Yıldızları İnternette

Markafonive Moda Tasarımcıları Derneği işbirliği ile hayata geçen projede; Özlem Kaya, Aslı Filinta, Lug Von Siga, Özgür Masur, Maid in Love, Deniz Berdan, Museum of Fine Clothing, Salih Balta, Nihan Peker, Belma Özdemir, Niyazi Erdoğan, Giray Sepin, Özlem Ahıakın ve Evren Kayar’ın en özel tasarımları satışta olacak.

Türk modasının önde gelen tasarımcılarının katılımıyla gerçekleşen projede tasarımcıların en trend parçaları benzersiz indirimlerle Markafoni.com üzerinden satışa sunulacak. Bir yıl boyunca devam edecek proje ile ünlü modacıların birbirinden farklı tasarımları Markafoni’de moda tutkunlarıyla buluşacak. Türkiye’nin önde gelen tasarımcıları ve genç yeteneklerin en iyi parçalarına avantajlı fiyatlarla sahip olmak mümkün.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6