MODACI SEREN ERDOĞAN’DAN CEMİYETE ÖZEL WORKSHOP

Modacı Seren Erdoğan Ankara’nın seçkin kadınlarını 2017 ilkbahar/yaz aksesuar workshopunda buluşturdu. Filistin Caddesi’nde bulunan House Cafe’de 25 kişilik özel workshopta kişiye özel aksesuarlar yapıldı ve elde edilen gelir, kahraman askerlerimize bağışlanmak üzere Mehmetçik Vakfı’na bağışlandı.

Etkinlikte güzel modacıya, bir de sürpriz doğum günü yapıldı. Seren Erdoğan, 2017’de ilk Showroom açılışını Ankara’da gerçekleştireceğinin bilgisini de verdi.

2017’nin Rengi Yaprak Yeşili 

Erdoğan’ın 2017 ilkbahar/yaz aksesuarlarını tanıttığı workshop’a Ankara cemiyet hayatından seçkin simalar katıldı. Sadece 25 kişiye özel olarak gerçekleşen etkinlikte Erdoğan, yeni sezonun modası hakkında ipuçları verdi. Genç modacı, Pantone Renk Kataloğu’nda 2017 yılının rengi olarak yaprak yeşili olarak Türkçe’ye çevrilebilecek ‘greenery’ renginin seçildiğini ifade ederek, “İçerisinde sarı tonları da barındıran bu canlı yeşil renk, doğadaki yeşilin yeniden canlandığı, yenilendiği ve dinçleştiği baharın ilk günlerini çağrıştırıyor. Bu canlı yeşil renk, kendimizi yeniden keşfedip daha umutlu ve iyimser bir şekilde dünyaya bakmamızı amaçlıyor” dedi. 2017 yılının modası olacak takılara da değinen Seren Erdoğan, eskilerde kalan broş modasının bu sezon kendini göstererek trend listesine girdiğini anlatarak, “Broşlar farklı şekillerde irili ufaklı çeşitleriyle giyimimizi süsleyecek” diye konuştu.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6