ARJANTiN22 ALIŞVERiŞ ŞENLiĞiYLE AÇILDI

Arjantin22 Boutique kermes organizasyonu ile açıldı. Birçok ünlü tasarımcının ürünlerinin satışa sunulduğu Arjantin22 adlı butiğin sahibi Nilüfer Aksoy, açılışta konuklarını ağırladı.

Kermeste, aralarında Utin NYC, Sorbe, Mehry Mu, Esra İnceefe, Elvan Tığlıoğlu, Melda Aksu gibi ünlü marka ve tasarımcılar yer aldı. Villa Restaurant’ta gerçekleşen davete Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimleri de hazır bulundu. Alışveriş şenliğine özel indirimler ile sıcak şarap ve özel ikramların yer aldığı etkinliğe katılan davetliler, hem alışveriş yapma imkanı hem de ünlü tasarımcılarla 2017 kış kreasyonları hakkında sohbet etti.

Kermese Çok Sayıda Seçkin İsim Katıldı

Arjantin22 Boutique açılışında, Bilge Şenol, Elif Başman, Arzu Kuzu, Esra Dora, Aysel Akçay gibi isimlerin bulunduğu iş ve cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı. Türkiye’nin en beğenilen marka ve tasarımcılarını Villa Restaurant’ta buluşturan etkinlikte Esra İnceefe, Mel’s Design, Jaquette by Elvan, Mergim, Utin NYC, Sorbe, Mehry Mu, Boho Loves Elif Mısırlı, Diva’s Leather and Fur, Tohum, Goja Official ve Diana Broussard’ın 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nun en gözde modelleri katılımcıların beğenisine sunuldu. Giyim markalarının ağırlıklı olduğu etkinlik, yoğun katılımıyla dikkat çekti. Alışveriş şenliğine katılan elitler, hem bol bol alışveriş yaptı hem de ürünler hakkında Nilüfer Aksoy ve ünlü tasarımcılardan bilgi aldı.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11