ELELE AVON KADIN ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

elele avon kadın ödülleri töreni

Elele Avon Kadın Ödülleri üçüncü kez gerçekleştirildi. Elele Dergisi ile Avon işbirliğinde düzenlenen törende yılın en başarılı kadınlarına ödül verildi. 9 kategoride yılın kadınları belirlendi.

Gecenin sunumunu Mirgün Cabas yaptı. Geceye ödül alan isimlerin yanı sıra adaylar, sanat, basın ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Elele Avon Kadın Ödülleri Töreninde; Yılın oyuncusu dalında Burcu Biricik; Yılın şarkıcısı dalında Kalben; Yılın yazarı dalında Büşra Yılmaz; Yılın sporcusu dalında Ayşe Begüm Onbaşı; Yılın bilim kadını dalında İlayda Şamilgil; Yılın gazetecisi dalında Hande Fırat; Yılın girişimcisi dalında Ayşe Tolga; Sosyal sorumluluk dalında Dilek Sabancı; Güzel sanatlar dalında Türkan Derya; Yılın Avon Kadını Zehra İrem Taşkın ödüllerini aldı.

elele avon kadın ödülleri töreni

Ödül Törenine Ünlü İsimler Katıldı

Geceye ödül alan isimlerin yanı sıra adaylar, sanat, basın ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı. Halk oylamasının ardından nihai kazananları belirleyen jüri üyelerinden şarkıcı ve oyuncu Ayşegül Aldinç, senarist Ece Yörenç, sunucu Jülide Ateş, gazeteci Mehmet Y. Yılmaz ve Oben Budak da törene katılan isimler arasında yer aldı.

Elele Dergisi Yayın Direktörü Ferhan Kaya Poroy törenin açılış konuşmasını yaptı. Poroy: “Biz bu dünyaya hayatı güzelleştirerek yaşamı ayakta tutmaya geldik. Bugün burada ödül alacak kadınlar gibi… Sanatla, sporla, yazılarıyla, haberleriyle, şarkıları, dizileri, sağduyularıyla dünyayı güzelleştiren kadınları heyecanla izleyeceğiz. Ve bir kez daha inanacağız ki; Dünyayı kadınlar kurtaracak.” dedi.

Avon Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika İletişim Direktörü Hande Orhan, törenin açılışında yaptığı konuşmaya Avon Temsilcilerinden birinin ilham veren hikayesi ile başladı. Hande Orhan, “Bizlerden çok farklı koşullarda, çok farklı hayatlar yaşayan ama her gece aynı dualarla uykuya daldığımız kadınlar… Hepimizin hayalleri aynı: ayaklarımız üzerinde durmak, kendini güçlü hissetmek, çocuklarımıza daha iyi bir gelecek sunmak… Üç yıl önce Avon olarak Elele dergisiyle yılın kadınlarını ödüllendirmek üzere bu projeyi başlatırken. Hayallerimize giden yolda bize güç ve ilham veren kadınları ön plana çıkarmayı amaçlamıştık. Bu gece burada sanatta, bilimde, sporda, iş dünyasında, yaşamın her alanında çevresine ışık saçan, büyük hayallerden yola çıkıp gerçek değişimler yaratan kadınları göreceğiz. Güzelliğin ve geleceğin anahtarı bu kadınlarda…” diye konuştu.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6