LONDRA’NIN ÜNLÜ HİNT RESTORANTI MADHU’S ISTANBUL’DA

Madhu’s istanbul acilis-SANJAY_ANAND_MADHUS,_UGUR_TALAYHAN - MAYATTA30.09.2022
Londra’nın en ünlü Hint restoran zinciri Madhu’s , Londra dışındaki ilk şubesini İstanbul’da açtı.
Londra’nın Knightsbridge, Mayfair, Hertfordshire, Richmond gibi en ünlü ve lüks lokasyonlarında bulunan, geleneksel Hint yemekleri  restoranı Madhu’s, Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’da açıldı.

Madhu’s restoranların sahibi Sanjay Anand ile Swissôtel The Bosphorus Genel Müdürü Uğur Talayhan ev sahipliğinde gerçekleşen açılış davetine, Cem Yılmaz, Saffet Emre Tonguç, Leyla Alaton, Büşra Develi, Deniz Akkaya, Tuğrul Tülek, Murat Türkili, Özge Özder, Sinan Engin, Levent Kızıl, Güneri Civaoğlu, Zeynep Tosun, Deniz Marşan, Arda Türkmen, Doğuş Çabakçor ve Damla Can’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda isim katıldı.

Uğur Talayhan, Madhu’s restoranın açılışı ile ilgili “Londra’nın en iyi lokasyonlarında yer alan ve çok özel bir restoran olan Madhu’s’un Londra dışındaki ilk restoranına ev sahipliği yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Özel bir deneyim yaşatan ve Hint mutfağının eşsiz lezzetlerini sunan Madhu’s’un İstanbul’a bir hediye olduğunu bilmek bizleri çok heyecanlandırıyor” dedi.

Group Executive Chef Amaardeep Anand’ın eşsiz yemekleri ve Saffet Emre Tonguç anlatımıyla başlayan gece canlı müzik performansları ve özel showlar’la devam etti.