LION DIAMOND BAHAR KOLEKSİYONUNU TANITTI

lion diamond ankara tanitimi jwmarriott - mayatta-07.05.2018 Öznur YakınLion Diamond bahar koleksiyonunu düzenlenen bir davetle Ankara’da tanıttı.Etkinliğe Ankara cemiyet hayatından çok sayıda davetli katılırken, mücevher tutkunu kadınlar bol bol alışveriş yaptı. Ankara cemiyet hayatının tanınmış simaları, şık tasarımlarıyla dikkat çeken Lion Diamond’ın bahar koleksiyonu lansmanında buluştu. Konuklar JW Marriott Otel’de düzenlenen davette ışıltılı tasarımları yakından inceledi.

MODA VE GÜZELLİK KONUŞULDU

Lion Diamond sahibi Öznur Yakın ve Mehtap Özdoğan ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe çok sayıda davetli katıldı. Koleksiyon hakkında konuklara bilgi veren Yakın, davetlilerle yakından ilgilendi. Gün boyu süren davette konuklar bir yandan alışveriş yaparken diğer yandan da moda ve güzellik üzerine bol bol sohbet etti.

“DÜNYADA YILIN MODA TAŞI ZÜMRÜT”

Mücevher ve modanın bahar koleksiyonunda buluştuğunu ifade eden Öznur Yakın “2018 dünya modasında gök kuşağı renkleri ve özellikle zümrüt ön plana çıkıyor. Koleksiyon içerisindeki ürünler günümüz modasından izler taşıyor. Koleksiyon içerisinde plajlarda,özel davetlerde günlük kullanıma ve her türlü kıyafet kombinasyonlarına uygun mücevherler yer alıyor. Zümrüt, yakut gibi değerli taşlardan oluşan tasarımlar aynı zamanda hediyelik olarak da meraklılarıyla buluşuyor. Otantik elmas, mücevherin olmazsa olmazı beyaz pırlantalar özel tasarımlar koleksiyonumuzun dikkat çeken ürünlerinden” diye konuştu.

Sayfalar: 1 2 3 4 5