ıRMAK AKALıN – HASANCAN TANıŞ EVLENDi

Genç Yönetici Hasan Can Tanış ile Avukat Irmak Akalın uzun süren birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı.

İş adamı Önder Akalın ile Sevinç Akalın’ın kızı Irmak Akalın ile Tekışık Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Işık Tekışık ve İş adamı Deniz Tanış’ın oğulları Hasan Can Tanış şık bir düğün davetinde hayatlarını birleştirdi. Genç çiftin düğünleri İstanbul Le Meridien Oteli’nde gerçekleşti.

İş ve cemiyetin seçkin isimlerinin katıldığı düğünde nikâh şahitlerihi Ömer Sabancı ve Ertuğrul Akalın yaptı.

Lavin organizasyon tarafından gerçekleştirilen şık ve görkemli düğün törenine İstanbul ve Ankara’dan çok sayıda davetli katıldı. Arzu-Ömer Sabancı, Elif-Murat Başman, Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı, Devlet Eski Bakanı Ünal Erkan ve eşi, Füsun Şener, Zeynep Köksalan, Aysun Bölünmez, Gülennur Aydın, Sibel Helvacıoğlu düğüne katılan davetliler arasındaydı.

Kokteyl ile başlayan davet gelin ve damadın son hazırlıklarını tamamlamasıyla balo salonunda devam etti. Salona gelen Irmak-Hasan Can çifti nikah masasında yerini aldı. Şahitlerin ve konukların huzurunda “evet” diyen çift daha sonra ilk dansını etti. Düğün daveti gece yarısına kadar devam etti. Katılanların hafızalarından uzun süre silinmeyecek, eğlence dolu şık düğün sonrası Irmak-Hasancan Tanış çifti balayı için Roma ve Venedik’e doğru yola çıktı.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8