VAKKO ATAKULE RENKLİ BİR DAVETLE AÇILDI

Vakko Atakule mağazası, Cem Hakko’nun ev sahipliğinde özel bir davetle açıldı.

Ankara’nın simgesi olan Atakule AVM’nin yenilenmesiyle mağazalar da bir bir açılmaya başladı. Vakko mağazasının açılışı ise son derece şık bir davetle yapıldı.  

Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko ve eşi Ronit Hakko ile Vakko Holding CEO’su Jaklin Güner’in ev sahipliğindeki geceye, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fecir Alptekin, AK Parti Ankara Milletvekili Barış Aydın, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Murat-Zeynep Tarman, Kürşad Tüzmen, Hande Fırat Özvardar, Sanem-Volkan Büyükhanlı, Mehmet Arpacı, Ömer İçkale, Neşe Boysanoğlu, Ali Başman, Duriye-Nejat Arseven, Zerrin Arbaş, Zeynep Köksal Yaykıran ve Emrah Yaykıran, Şebnem Bursalı gibi iş ve bürokrasi dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Vakko’nun Atakule mağazası; Vakko kadın, erkek, ayakkabı ve çanta, eşarp, couture, V2K, Vakko Home bölümlerinden oluşuyor.

Fransız Lezzetleriyle Vakko Bistrot ilk kez Ankara’da

Vakko Bistrot’un da aynı anda açılışı yapıldı. Fransız mutfağını ve dünya lezzetlerini buluşturan mekan ilk konuklarını ağırladı.  Vakko Bistrot’nun lezzetli pasta reçeteleri Fransa’da gastronomi alanında verilen ve tüm dünyada mükemmellik göstergesi olarak kabul edilen “Meilleur Ouvrier de France Patissier” (MOF) unvanının sahibi Philippe Chatelain danışmanlığında, Pasta Şefi Ghislain Gaille tarafından hazırlanıyor.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10