HANGiMiZ SEVMEDiK 15. BÖLÜM FRAGMANI

hangimiz-sevmedik-15-bolum-fragman

 Şener ile Ayşen muradına eriyor!

Hangimiz Sevmedik 15. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. 25 yıllık sevgililer Şener ile Ayşen, nihayet Münir ile Adile’nin inadını kırar ve yüzüğü takar.

Hep birlikte güzel bir gün geçirmeye karar veren Tarık, Itır, Emel, İlyas, Tuncay ve Sevda eğlence dolu bir gün geçirir. Ancak gecenin sonu sürprizlerle doludur. Tarık ile Itır’ın evliliği ortaya çıkmasın diye yalan söylemek zorunda kalan Emel ve İlyas, kendilerini içinden çıkılmaz olayların odağında bulurlar.  Emel ve İlyas’ın yalanına inanan Adile ve Münir’in onlara büyük bir sürprizi vardır.

Adile ve Münir’in inadını kıran Ayşen ve Şener sonunda muradına erer. Tüm mahalleli kız isteme merasimi için Adile’nin evinde toplanır. Sonunda beklenen an gelmiştir. Ancak Adile ve Münir’in sürprizi ile çifte nişan için kollar sıvanır.

Halit ve Ahmet, Sevdanın bir sevgilisi olduğundan şüphelenmektedir. Araştırmaya koyulurlar. Diğer yandan Sevda ve Tuncay, Yadigar’a yakalanırlar. Yadigar, bu sırrı saklayacağına dair ikiliye söz verir.

Şener ve Ayşen Şevket’ten kiralık ev bulmasını isterler. Şevket mahallenin en eskilerinden Müşfik’in evini ayarlar. Adını bile hatırlamakta güçlük çeken Müşfik onların başına umulmadık bir iş açacaktır.

Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün yazdığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği ve BSK Yapım tarafından hazırlanan Hangimiz Sevmedik, 21 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında olacak.

Sette Paintball Keyfi

Dizinin genç çiftleri Tarık- Itır, Sevda- Tuncay ve Emel- İlyas keyifili bir gün geçirmek için Panitball oynamaya gider. Bu durumu fırsat bilen dizinin sevilen oyuncuları, çekimleri bir kenara bırakarak Paintball’un tadını çıkarttılar. 

Genç oyuncular Can Yaman, Selen Soyder, Bülent Şakrak, Pelin Ermiş, Funda Bostanlık ve Batuhan Uçar set ortamında keyif dolu anlar geçirerek, eğlenceli bir set günü geçirdi.