iYiLiK KULÜBÜ 4. BÖLÜM TRT1’DE

iyilik-kulubu-4-bolum-ozet-fragman

iyilik Kulübü 4. bölümünde Sılanın dileği yerine geliyor. Türkiye’nin her yerinden, hasta, travma geçirmiş, savaş mağduru, yetim, öksüz, ebeveynleri şehit veya gazi olmuş çocukların hayallerini gerçekleştirmeyi hedefleyen ‘İyilik Kulübü’nün 4. bölümünde Sılanın dileği yerine geliyor.

Sılanın dileği yerine geliyor.

Bale yapmak isteyen 10 yaşındaki Otizm hastası Sıla’nın dileğini yerine getiriliyor. iyilik Kulübü ekibi Sıla’ya unutamayacağı bir gün yaşatmak için kolları sıvadı.

Baleyi çok seven Sıla, ünlü balet Tan Sağtürk’ün ekibinden 3 günlük bale eğitimi alarak temek bale hareketlerini öğreniyor. Sıla, Uyuyan Güzel Balesi’nden bir bölümün kareografisini çalıştı. Sıla, Aldığı eğitim sonrasında  performansını ailesine ve özel konuğu Tan Sağtürk’e sergiledi.

İyilik Kulübü ekibi, ayrıca polis, itfaiyeci ve pilot olmak isteyen Sıla’yı mesleki oyun parkına götürüyor. Yapmak istediği meslekleri deneyimlemesine imkân tanıyor. Keyifli ve unutulmaz bir gün geçirmesi için elinden geleni yapıyor.

Çocukların hayalleri gerçekleştirilirken, her aşamada uzmanların görüşü alınan program, tek sunucu yerine üç kişiden oluşan bir ekip tarafından sunuluyor. Ekip ruhu ve sosyal sorumluluk bilinciyle büyük bir emekle hazırlanan programın ekran yüzleri ise Işık Yönt, Ömer Fırat Köker ve Cansın Bezircilioğlu.

‘İyilik Kulübü’nün proje tasarımı aynı zamanda programın yapımcısı olan Emir Külal Haznevi’ye ait. Yönetmen koltuğunda Emrah Tellioğlu’nun olduğu programın editörü ise çocuk kitaplarıyla tanınan Melih Tuğtağ. Programın her anı için özenle bestelenmiş müzikler ise Fırat İkisivri’ye ait.

Hayatlarındaki zorlukları ve sıkıntıları bir günlüğüne kenara bırakan çocukların o gün yaşadıkları, ekrana neşeli, enerjik ve eğlenceli bir şekilde yansıyacağı ‘İyilik Kulübü’ 19 Ekim Cumartesi akşamı saat 23.45’de TRT 1 ekranında olacak. 
FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…