BABA CANDıR 47. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA

baba-candir-47-bolum-fragman

Yufkacı Salih ile Kadir Karşı Karşıya!

Baba Candır 47. bölümde Kadir’in evinden kaçmayı başaran Elif, kızı Lara ile Salih’in evine sığınır. Elif’in gelmesiyle Kadir’in baskınından korkan Salih, çocuklarını evden uzak tutmaya çalışsa da tüm çocuklar babalarıyla yaptığı sözleşme gereği eve gelirler.

Ece, Ayşegül’ün sinsi oyunlarıyla başa çıkamayacağını anlayınca kendi oyununu oynamaya karar verir. Emrecan’ın yine kaçak işlere bulaştığını öğrenen Ceylan, onu kurtarmak için duruma el koyar.

Salih ile arasını düzeltmek isteyen Haluk onunla baş başa bir gün geçirir. Salih’in Elif için büyük bir sürpriz hazırlamasına yardım eder.

Ceylan Emrecan’ı kurtarabilecek mi? Ece Ayşegül’den kurtulabilecek mi? Elif’i Kadir’den kurtaran Salih ve ailesinin başına ne tarz işler açılacak?

Başrollerinde Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün Karaman’ın yer aldığı, senaryosu Tayfun Güneyer tarafından yazılan ve Emre Kabakuşak tarafından yönetmenliği üstlenilen sevilen dizi Baba Candır , 20 Kasım 2016 Pazar akşamı saat 20.00’da TRT 1’de olacak.