GÖRKEY ÖZDOĞAN İLE BİRAZ ONDAN BİRAZ BUNDAN

27.10.2021

Herkese Merhaba,

Bu yazımda hepimizin meraklı olabileceğini düşündüğüm bir konudan ve kişilerden bahsedeceğim.

Amacı insanlara ‘Alenen Sihir’ yapmak olan, sihirbazlarla dolu bir ekip.

2014 yılında Ankara’da kuruldu. Kurulduğu yıldan bu yana da ülkemizde ilginin azalmış olduğu bu şaşırtıcı sanatı tekrardan canlandırmayı hedefliyorlar.

Sizlere bu ekipten şovlarına tanık olduğum ve bizzat tanıştığım Sercan ‘Seco’ Şahinbaş ve Necati ‘Alfredo’ Özkan’dan bahsetmek istiyorum.

Sercan ‘Seco’ Şahinbaş daha önce denenen fakat pek fazla sürdürülmeyen sihir topluluğu hayalini arkadaşı Özcan’a anlatıyor. O gün birlikte hayaller kurup, bunu en iyi nasıl yapabileceklerini tartışıyorlar. Topluluğa sihirbaz da gerekliydi diyorlar. Tanıdıkları ve samimi oldukları sihirbazlarla konuşup onları da topluluğa dahil ediyorlar. Topluluk içinde bilgi alışverişi, sihir çalışmaları, sihirle geçirilen uzun vakitler sayesinde artık hayallerindeki sihir projelerini gerçekleştirebiliyorlar.

Ekip kurulduktan yıllar sonra ise aralarına ülkeyi gezmiş ve insanları bol bol sihirlemiş olan Necati ‘Alfredo’ Özkan katılıyor. Alfredo’dan aldıkları ateş ile Alenen Sihir, gösterilerini hız katarak artırmaya başlıyor.

Şimdilerde sahnelere gösteriler hazırlıyor, projelere sihir danışmanlığı veriyor ve markalarla sihir üzerine iş birliktelikleri kuruyorlar.

Onları izlemek benim için bir keyifti.

Umarım sizler de gösterilerine tanıklık edersiniz.

Hepimizin hayallerinin daima gerçek olması dileğiyle…

Uyarı: Yazarlarımızın yazmış olduğu yazılar kendi uzmanlık alanı ve bilgi birikimlerinin eseridir. Yazıların yaratacağı tüm ekti ve sorumluluk yazarın kendisine aittir. mayatta.com sorumluluk kabul etmemektedir.

Sayfalar: 1 2