GÖRKEY ÖZDOĞAN İLE BİRAZ ONDAN BİRAZ BUNDAN

GÖRKEY ÖZDOĞAN İLE BİRAZ ONDAN BİRAZ BUNDAN
Herkese Merhaba!

Bu hafta yazım için ayrıca heyecanladım çünkü çok sevdiğim bir sanatçıdan bahsedeceğim.

Kendisiyle yollarımız kaderin cilvesi sayesinde kesişti diyebilirim.

Kimden mi bahsediyorum?

arto-dalga-gorkey-ozdogan
ARTO DALGA.

Evet bu ismi duyduğunuzda hemen hemen herkesin yüzünde bir gülücük oluşmuştur diye tahmin ediyorum çünkü enerjisi öyle muhteşem ki ismine kadar yansıyor.

Bizim tanışma hikayemize gelirsek;

İkizim Çağlan Los Angeles’da gittiği berberde Arto Dalga ile karşılaşıyor ve görür görmez tanışmak için yanına gidiyor. Sohbet koyulaşıyor ve bende her ikisiyle facetime’da konuşuyorum. Kendisi hem iş girişimlerimde destek olabileceğini belirtti hem de güzel iltifatlarıyla beni şımarttı. Öyle ki şu anda arkadaşlığımız whatsapp ve instagram üzerinden devam ediyor ama dilerimki Ankara’da, İstanbul’da ve Los Angeles’da buluşuruz!

Ben bu hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını düşünenlerdenim.

Şarkılarını ve magazin yorumculuğunu severek takip ettiğim Arto Dalga ile iletişim halinde olmak mutluluk verici ayrıca topluma malolmuş bir ismin sevenlerini bu denli sıcak karşılaması ile takdire şayan.

Yazımı hayatın sürprizlerle dolu olduğunu ama bunun için de hayallerimizin peşinden koşmaya devam etmemiz gerektiğini belirtmeliyim.

Emeksiz yemek olmaz diyelim.

Herkese şahane haberler alacağı bir yaz geçirmesini diliyorum.

Sevgiyle kalın, Hoşçakalın..

Uyarı: Yazarlarımızın yazmış olduğu yazılar kendi uzmanlık alanı ve bilgi birikimlerinin eseridir. Yazıların yaratacağı tüm ekti ve sorumluluk yazarın kendisine aittir. mayatta.com sorumluluk kabul etmemektedir.