ELLE STYLE AWARDS 2023 SAHİPLERİNİ BULDU

ELLE STYLE AWARDS 2023 -mayatta-14.06.2023ELLE Style Awards 2023 X M.A.C Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul’da düzenlenen gecede sahiplerine verildi. Ödül töreninde Yılın Stil Sahibi Kadın Oyuncusu Serenay Sarıkaya, Yılın Stil Sahibi Erkek Oyuncusu Selahattin Paşalı, Yılın Televizyon Yüzü ise Afra Saraçoğlu oldu. Gecenin sunuculuğunu Güzide Duran Aksoy ve İbrahim Selim yaptı.

ELLE Style Awards 2023 X M.A.C ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleştirildi. Kırmızı halı davetinde sanat, moda ve iş dünyasının önde gelen isimleri boy gösterdi. Gecede toplam 22 kategoride ödül verildi. 13 kişilik ELLE Style Awards X M.A.C  jürisi  yılın stil sahibi oyuncularını, sanatçılarını ve iş insanlarını seçerken, Yılın Moda İnfluencer’ı, Yılın Yükselen Moda Tasarımcısı, Yılın Saç Artisti, Yılın Moda İşbirliği gibi ödüllerle moda sektörünün öncüleri ödüllendirildi. ELLE Style Awards 2023 X M.A.C ödül töreninde bu sene ayrıca Yılın Stil Sahibi İş İnsanı, Yılın Televizyon Yıldızı, Yılın Aktif Vatandaşlık Ödülü gibi yeni kategoride başarılı isimler ödüllendirildi.

Doğan Burda Grubu CEO’su Cem Başar,  ELLE Türkiye Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen, ELLE Türkiye ve M.A.C Cosmetics ev sahipliğinde gerçekleşen ödül törenine moda, sahne, sanat, tasarım, iş ve cemiyet dünyasından Beren Saat, Kenan Doğulu, Arzu Sabancı, Serenay Sarıkaya, Eda Ece, Selahattin Paşalı, Boran Kuzum, Gökçe Bahadır-Emir Ersoy, Taro Emir Tekin, Sinem Kobal, Arzum Onan, Burcu Esmersoy, Hazar Ergüçlü, Aybüke Pusat, Metin Akdülger, Melike Şahin, Miray Daner, Mert – İdil Fırat, Ece Sükan, Melisa Tapan, Bünyamin-Lamia Aydın, Begüm Kıroğlu, Serdar Gülgün, Cansu Akın, Şansım Adalı, Tuba Ünsal, Saadet Işıl Aksoy ve İbrahim Kutluay gibi isimler katıldı.

Tören öncesindeki kokteylde DJ performansı ile Mehmet Koryürek yer alırken ardından düzenlenen afterparty’de ise Deniz Sipahi, performansı ile davetlilere keyifli anlar yaşattı.

ELLE Style Awards 2023 X M.A.C  Ödülleri:

Yılın Stil İkonu: Ece Sükan

Yılın Stil Sahibi Kadın Oyuncusu: Serenay Sarıkaya

Yılın Stil Sahibi Erkek Oyuncusu: Selahattin Paşalı

Yılın Stil Sahibi Müzisyeni: Melike Şahin

Yılın Stil Sahibi İş İnsanı: Begüm Kıroğlu

Yılın Stil Sahibi Sanat İnsanı: Melisa Tapan

Yılın Televizyon Yıldızı: Afra Saraçoğlu

Yılın ELLE Kızı: Eda Ece

Yılın Stil Keşfi: Hafsanur Sancaktutan

Yılın Moda İş Birliği: Burcu Esmersoy

Yılın Marka Elçisi: Arzum Onan

Yılın Moda Vizyoneri: Bünyamin Aydın

Yılın Moda Tasarımcısı: Şansım Adalı

Yılın Yükselen Moda Tasarımcısı: Salih Balta

Yılın Modeli: Betül Ekşi

Yılın Moda Influencer’ı: Cansu Akın

Yılın Yükselen Moda Fotoğrafçısı: Mert Terliksiz

Yılın Saç Artisti: Hüseyin Altun

Yılın Makyaj Artisti: Elçin Mutlu

Yılın Aktif Vatandaşlık Ödülü: Mert Fırat

M.A.C Cosmetics Seçimiyle Göster Renklerini Özel Ödülü: Mabel Matiz

Lifetime Global Achievment Award: Maria Grazia Chiuri