DR HALDUN KAMBUROĞLU DİPLOMATLARA SESLENDİ

Victor Rybak-Aleksey Yerhov-Haldun Kamburoğlu-Yavuz Selim SarıibrahimoğluPlastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Diplomatik misyon temsilcilerinin katıldığı bir etkinlikte konuştu.

Trilye Restaurant’ta gerçekleştirilen etkinlikte Başkentte yaşayan yabancılar da yer alırken, estetik ve güzellik üzerine merak edilen sorular yanıt buldu.

Diplomasi dünyasının temsillerinin ağırlıklı olarak katıldığı etkinlikte, Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu, estetik ve plastik cerrahideki yeni gelişmeleri İngilizce bir sunum ile davetlilerle paylaştı. Etkinliğe Rusya’nın Türkiye Büyükelçisi Aleksey Yerhov, Türkiye’nin Belarus Büyükelçisi Victor Rybak, İzlanda Fahri Konsolosluğu Yavuz Selim Sarıibrahimoğlu, Sri Lanka Büyükelçisi’nin eşi Husna Zamaniya Cader Hassen, Sri Lanka Büyükelçiği Ticaret Müsteşarı Yoshitha Jayasuriya, Tayland Krallığı Büyükelçiliğinin Başkan Yardımcısı Eşi Bangorn Sevikul, Rus Kültür Derneği Başkanı Larisa Lutkova Türkkan ile Brezilya, Kenya ve AB büyükelçiliklerinden temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda yabancı davetli katıldı.

“Her yaşta Güzel Olabilirsiniz”

Etkinlikte, estetik ve plastik cerrahi yöntemleri hakkında bilgi veren Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu, bu alandaki yeni gelişmeleri davetlilerle paylaştı. Sunum sonrasında soru-cevap kısmında birçok soruya cevap veren Doç. Dr. Kamburoğlu, “Her yaşta güzel olabilirsiniz” vurgusu yaptı.

doc dr haldun kanburoglu - mayatta haber