DiLEK TOZLU İLE MODA SOKAKTA

dilek tozlu mayatta yazar avatar

Stil Sokakta Başlar…

Rengarenk, kimi zaman floral desenler, kimi zaman omuzları açıkta bırakan üstler ve elbiseler, kimi zaman da bohem tarzı ve farklı çizgileri ile karşımıza çıkan bu yazın sokak modasına hoşgeldiniz.dilek tozlu stil-3

Sokak modası demişken, bu yaz bizi hem rahat hem de şık tutan tiril tiril elbiselerin önemini de yadsımamak lazım. Bu elbiselerden henüz edinmediyseniz, sizin tarzınızı yansıtan bir tane mutlaka dolabınızda bulunsun. Bu anlamda yolunuz Nallıhan’a düşerse orada bulunan Taş Konak’taki dokuma çarşısına uğramayı unutmayın. İpek dokuma kumaşlardan yapılan bu elbiseler hem sadece sizin için bir tane üretilmiş olacak, hem bu sıcak yaz günlerinde en favori kurtarıcınız olacak.dilek tozlu stil-1Ben denim seviyorum diyelerdenseniz.. Sizin için de çok farklı, kesim ve desenlerde önerilerimiz var. Kısa denim şortlar, slopetler, ince denim gömlekler bu yazın favorileri arasında. Benim gibi şık ve elegan tarzınızı sokak modasına da yansıtanlardansanız omuzları açıkta bırakan, inci detaylı denim elbiseler tam size göre!..  Kısacası denim kumaşlar bu yaz da alternatif şekillerde mutlaka karşımıza çıkıyor. Tek yapmanız gereken sizin için uygun olanını belirlemek.dilek tozlu stil-4

Gelelim aksesuarlara.. İnce yazlık elbiselerinizi tamamlamak için doğal taşlardan yapılmış kolye ve bileklikler harika duruyor, bunun yanı sıra değişik renk ve desenlerle detaylandırılmış hasır şapkalar vazgeçilmezlerimiz arasında yerini almış durumda. Ayrıca ipek kumaşlı elbise ve gömleklerinizle birlikte iğne oyasından yapılmış aksesuarları da ön plana çıkarabilirsiniz. Bu sizi hem farklı kılacak, hem de gittiğiniz yerlerde dikkatlerin üzerinizde toplanmasına neden olacaktır.

Ayakkabı ve çantalara gelecek olursak.. Kurdela detaylar ve ipli modeller bu yaz öne çıkanlar arasında.. Hem şık hem göz alıcı, hem de aksesuar kullanmasanız dahi kıyafetinizi tamamlayıcı unsurlar söz konusu.. Peki uzun sade bir elbiseyi nasıl bir ayakkabı modeli ile kullanmalıyız ki bu unsurları yakalayabilelim?.. Benim size tavsiyem böyle bir elbisede abartılı bir ayakkabı modeli hem şık duracak, hem de elbisenizin sadeliğini kısmen kapatarak dikkat çekici bir bütünlük sağlayacaktır.

Bol renkli, bol gülümsemeli bir hafta geçirmeniz dileğiyle..

Sevgiyle, ve tabi ki modayla kalın…

Dilek Tozlu’nun diğer yazıları için tıklayınız…

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.