CLASSICO TIMEPIECES AÇILIŞINDA ÜNLÜ İSİMLER BULUŞTU

Classico Timepieces- JACOB ARABO_ALi CELEN-20.01.2023

Dünyaca ünlü mağazalar ağının istanbul’daki saat mağazasının açılışına iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı. Classico mağaza ağının lüks saat ve mücevher markası olan Classico Timepieces ’ın açılış daveti Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’taki mağazada gerçekleştirildi. Açılış kurdelesini Alkon Grubunun Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çelen ile Jacob & Co. Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Jacob Arabo kesti.

Classico Timepieces ‘daki gala yemeğine katılan isimler arasında Savaş Çelen, Mehmet Ali Gül, Pelin Kaya, Feryal Gülman, Arzu Sabancı, Mert Vidinli, Derin Mermerci, Berrak Tüzünataç, Özge Özpirinççi, Melis Sezen, Dila Tarkan, Emel Yıldırım, Yasemin Taciroğlu, Rachel Araz, Tuğçe Pos, Gülcan Aslan, Begüm Kütük & Erdil Yaşaroğlu, Ece Pekçolaklar, Bestemsu Özdemir, Ezgi Fındık, Rüya Büyüktetik ve Zeynep Soylu yer aldı.

Daha önce Ronaldo, Messi, Alec Monopoly gibi ünlü isimlerle işbirlikleri gerçekleştiren Jacob & Co. markasının bu özel gala yemeğinde ünlü sokak sanatları ustası Alec Monopoly hem gerçekleştirdiği sanat şovu hem de DJ performansı ile renkli karelere imza attı.