ANA HICKMANN’A ANKARA’DA LANSMAN DAVETİ

AnaHickmann GordionAvm-Ayse Karakelle, Neslihan Mumcu, Pervin Ersoy, Mehmet ozdogan, Bilge Kuru, Elif Bezci - mayatta.17.01.2023

Ankara’da düzenlenen lansman davetinde Bilge Kuru ev sahipliği yaptı. Dünyaca ünlü optik ürünler markası Ana Hickmann’ın 2023 koleksiyonunun tanıtıldığı etkinlikte Pervin Ersoy, Mehtap Özdoğan, Ceren Can, Ela Gürbüz, Mine Alp ve Naz Demirkılıç gibi isimler yer aldı.

Ankara Gordion AVM’de Projehane tarafından ve Bilge Kuru ev sahipliğinde sergilenen 2023 Ana Hickman koleksiyonu tanıtım etkinliğine Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un yanı sıra Başkent cemiyet hayatının birçok ünlü isim yoğun ilgi gösterdi. Konuklar markanın birbirinden şık ürünlerini yakından inceleme fırsatı buldu.

Emo Optik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Önal, Ana Hickmann ürünlerinin sadece kendi markalarının çatısı altında müşterilerle buluştuğunu ifade ederken, böyle önemli bir markanın Türkiye yetkilisi olmanın mutluluk verici olduğunu, markanın sahibi ünlü manken Ana Hickmann’ı da önümüzdeki dönemde Türkiye’de ağırlayacaklarını sözlerine ekledi. Markalarının İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kayseri ve Afyon’da mağazalarının yer aldığını hatırlatan Önal, “Bu şehirlerin yanında yakın zamanda Trabzon ve Adana’da da mağazamızı açacağız” ifadelerini kullandı.