BOBBI BROWN YENI YIL DAVETİNDE GÜZELLİK KONUŞULDU

bobbi brown - nur bilen yavuzer-momo bebekoy-mayatta-18.01.2023

Bobbi Brown Momo Bebeköy’de düzenlediği yeni yıl etkinliğine ev sahipliği yaptı. Bobbi Brown Türkiye Marka Elçisi Nur Bilen Yavuzer eşliğinde güzellik üzerine söyleşi gerçekleşti.

Bobbi Brown Marka Müdürü Nazlı Altıpat’ın konuşması ile başlayan etkinlik, Nur Bilen Yavuzer’in “kadının içindeki doğal ışıltı”yı konu alan interaktif sohbeti ile devam etti. Aralarında Ebru Akel, Melis Ağazat, Melis Özer, Aysun Yıldız Güngör, Eliz Fındık, Derev Clara Kösedağ, İdil Fırat, Gökçen Arıkan, Elif Mısırlı, Mehtap Elaidi, Rüya Büyüktetik  ve Begüm Özer gibi isimlerin de bulunduğu konuklar ile söyleşi sonrası yemek eşliğinde güzellik üzerine merak edilenleri konuştular.

Nur Bilen Yavuzer: “Aslında her kadın kendi ışıltısı ile güzeldir. Önemli olan bunu fark edebilmek. Çünkü güzellik her zaman bizimle birlikte ve içimizden gelen ışığı dışarı yansıttıkça başlıyor. İçimizdeki doğal ışıltıyı çıkarırken makyajı sadece bir araç olarak kullanıyoruz. Çok doğal, abartıdan uzak, güzelliğinize artı bir dokunuş katacak ve sizi kullandığınızda iyi hissettirecek ürünler kullanmalısınız” dedi.

Buluşmanın devamında ise davetliler Bobbi Brown ‘un kişiselleştirilmiş aynalarını kendilerine göre tasarladı.